Ruyi Kínai Gyorsétkezde Budapest

gyorsétterem, ételbár
Ruyi Kínai Gyorsétkezde Budapest
Ruyi Kínai Gyorsétkezde BudapestRuyi Kínai Gyorsétkezde Budapest
Ruyi Kínai Gyorsétkezde BudapestRuyi Kínai Gyorsétkezde Budapest

Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Ruyi Kínai Gyorsétkezde Budapest vélemények

2082
Átlagos 2021. november 30.egyedül járt itt
Remélem, ez a Ruyi az a Ruyi, mert Ruyinak Ruyi volt, de ahol én voltam, az nem annyira az Egry József utcáról nyílott, de színtisztán a Karinthyról. De ugyanaz a sarok, bizony. Elképesztő, hogy legalább hat kínai gyorsbüfé van itt 100 méteres körzetben. És ez is működik. Nos, van itt készétel is és készítendő is.
Ruyi Kínai Gyorsétkezde Budapest - Étel/italRuyi Kínai Gyorsétkezde Budapest - Étel/italRuyi Kínai Gyorsétkezde Budapest - BelsőRuyi Kínai Gyorsétkezde Budapest - EgyébRuyi Kínai Gyorsétkezde Budapest - Étel/italRuyi Kínai Gyorsétkezde Budapest - BelsőRuyi Kínai Gyorsétkezde Budapest - Étlap/itallapRuyi Kínai Gyorsétkezde Budapest - Külső képRuyi Kínai Gyorsétkezde Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 9.családjával járt itt
A38-as hajóra mentünk koncertre és túl korán odaértünk. . . í hajótól kb 5 perc sétára van a RUYI Kínai Gyorsétterem. Két nagyon kedves, közvetlen alkalmazott hölgy volt, mosolygósak, kedvesek. Sokféle étel volt, én a szezámmagos csirkét kóstoltam meg rizzsel és a sült banánt. Mindegyik isteni finom volt. Hozzá mangó juice-t ittam.