Mindent a sajtokért

A Sajtos - Fény utcai Piac BudapestA Sajtos - Fény utcai Piac Budapest a térképen

Átlagos 2018. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. január 2.
Kitűnő sajtos a Fény utcai piac emeletén. Hatalmas választék nemzetközi fronton, de a magyar felhozatal is dicséretes.
Az árak átlag felettiek, megjegyzem, ezek az exkluzív sajtok másutt, akár a hipermarketekben sem kerülnek kevesebbe.
A középkorú pultos hölgy egyáltalán nem volt kedves, az előttem vásárló férfinak is beszólt, és velem is igencsak mogorva volt. Úgy tűnik, ezzel sem sikerült elrettenteni az elvetemült megrögzött vásárlókat.
A pultban jól látható a kínálat, az árak, a fajták egyértelműen fel vannak tüntetve. Kóstolni nem lehet.
Kecskesajtot és juhsajtot vásároltam, itt ezekből is több félét kapni, míg másutt gyakorta hiánycikk sajnos, pedig mi nagyon szeretjük mindkettőt. 6-7000 Ft-os kilóárak jellemzőek ebben a kategóriában.
A nyugta nem értelmezhető, csak egy summa összeg szerepel rajta, sem mennyiség, sem egységár, sem termékmegnevezés nincs (1870 Ft).
Ilyen kiszolgálásra én nem adok többet összességében a 3 pontnál, ami persze nem a sajtokat minősíti.
Hangulat:Átlagos
A Sajtos - Fény utcai Piac Budapest - Étel/italA Sajtos - Fény utcai Piac Budapest - Étel/italA Sajtos - Fény utcai Piac Budapest - Étel/italA Sajtos - Fény utcai Piac Budapest - Külső kép

A Sajtos - Fény utcai Piac további értékelései

2018.07.06egyedül
A Fény utcai piacon található Sajtosnál annyi féle-fajta sajtot lehet kapni, hogy az csuda! Amit eddig vásároltunk itt, mind zseniálisan finom volt. Ahogy az itt kapható padlizsánkrém és zakuszka is. És az árak sincsenek elszállva. Szívből ajánlom minden ínyenc sajtkedvelőnek, nem fognak...
Hotel Laterum Pécs - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval