Reggeli pékség

Sarki Pékség & Kávézó BudapestSarki Pékség & Kávézó Budapest a térképen

2019. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. október 26.
Óbudán, a Margit Kórház magasságában lévő pékség, valóban a sarkon, egy újabb építésű társasház alján. Tiszta, rendezett, egy fős személyzettel.
Dallmayr kávét főznek, ami korrekt.
Egyszerű dekoráció. Helyben is le lehet ülni, van 2 rendes asztal székekkel. Szezonban fagylaltot is árusítanak.
Főleg jól ismert, hagyományos édes és sós péksüteményeket készítenek, túrós batyu, kakaós csiga, többféle croissant, illetve házias sütemények. Rendelésre tortát is sütnek.
Helyben készült szendvicsek.
Érdemes reggel vagy a délelőtti órákban ide benézni, mert délutánra, a zárás előtti órákra már nagyon lefogy a készlet. Én is már csak sima kiflit tudtam elcsípni, a pult nagy része üres volt.
Persze kávézni bármikor lehet.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Sarki Pékség & Kávézó Budapest - BelsőSarki Pékség & Kávézó Budapest - Külső képSarki Pékség & Kávézó Budapest - BelsőSarki Pékség & Kávézó Budapest - Étel/italSarki Pékség & Kávézó Budapest - Étel/italSarki Pékség & Kávézó Budapest - BelsőSarki Pékség & Kávézó Budapest - Külső kép

Sarki Pékség & Kávézó további értékelései

2019.05.14egyedül
Pékség és kávézó. Ami, ugye azt jelenti, hogy helyben készülnek a tradicionális és reform pékáruk. Naponta frissülő cukrász sütemények és helyben is fogyasztható kávék. Három asztalhoz is le lehet ülni. Ahonnan ráláthatunk a fasorral övezett Zápor és Selmeci utcákra. (A kávézó-pékség e két utca...
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár