Sajtot mondok Angyalföldön is

Say Cheese BudapestSay Cheese Budapest a térképen

2018. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. szeptember 1.
Ez a formabontó kezdeményezés a desszertfronton először a Teréz körúton próbálkozott, aztán úgy tűnik, ott nem működött a dolog vagy drága volt a bérlet, minden esetre több hónapnyi szünet után most ismét nekifutnak - ugyanaz a csapat - egy másik helyszínen, méghozzá a kék metró Dózsa György úti megállója közelében.
A környék inkább lepukkant, mint igényes, viszont a közelben sok emeletes ház található, ovi és iskola is, no meg a közlekedési csomópont, talán a lokáció nem is rossz. Ismertségüket folyamatos bónuszbrigádos kuponakcióval növelik, én hónapok óta látom ott a hirdetéseiket.
A sajttorták sokféle izgalmas ízesítésben kaphatóak, de nem torta- vagy sütiformában, hanem kis csavaros befőttesüvegben kaphatóak, így mindegy, hogy az ember a helyszínen vagy elvitelre kéri. Az üveget utána díjmentesen meg is lehet tartani.
A normál desszertek egységesen 890 Ft-ba kerülnek, a mentesek (glutén, laktóz és cukormentes) felárasak, 1090 Ft-ért, de azokból általában csak 1-2 féle kapható.
Az utolsó tripla csokit sikerült elcsípnem, ami szerintem talán az egyik legjobb választás volt.
Általában ezeken kívül akad a napi kínálatban néhány hagyományos sajttorta is, tortaszeletben, ezek 445 Ft-ba kerülnek.
A is üvegem mellé kaptam egy műanyag kanalat is, így végül nem helyben, hanem útközben ettem meg.
A névválasztást szerencsétlennek tartom, ez a magánvéleményem.
A sajttortát pedig összességében drágállom, de akciósan már reálisabb az árazás, ez valószínűleg bele van tervezve az árképzésbe.
Hangulat:Átlagos
Say Cheese Budapest - Külső képSay Cheese Budapest - Külső képSay Cheese Budapest - Étel/italSay Cheese Budapest - BelsőSay Cheese Budapest - Étel/ital
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park
Oxigén Family Hotel Noszvaj - Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig