tlickey: Szeretjük! - Semmi Extra Budapest

Semmi Extra Budapest értékelése

Szeretjük!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Már sokszor jártunk a Semmi extrában, mert közel lakunk és a Fecskét már korábbról ismertük (ugyanazok az üzemeltetők). A hely fiatalos és kedvesen berendezett, kellemes, nem túl hangos zene szól, amitől a vendég várakozás közben is jól érzi magát. Az ételek nagyon finomak, kifejezetten nagy adagok és gyorsan elkészülnek, ráadásul ár-érték arányban teljesen rendben vannak. A sült krumplit külön kiemelném, isteni, pedig eddig nem hittem abban, hogy egy sima krumpli is különleges lehet. Már szinte az összes lepényt, tortillát, wrapot végigpróbáltuk, és egyikben sem csalódtunk. Nem egy puccos étterem, de ha kikapcsolódnátok egy hosszabb nap után, vagy csak elugranátok valahová vacsizni a családdal, szerintem tökéletes választás.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni tlickey felhasználót?    Igen

1114 Budapest
Bartók Béla út 62-64.

2019. március 26.
Többször, célirányosan mentünk a Semmi Extrába, minden alkalommal nagyon jó hangulatban, remek ízekkel találkoztunk; hétköznap és hétvégén egyaránt a menüajánlat is választékos és remek ár-érték arányban van, ahogy szerintünk a teljes kínálat. Nagyon jó és különleges ízek; gyors, kedves, udvarias...