Semmi Extra Budapest
1114 Budapest, Bartók Béla út 62-64.

Semmi Extra Budapest a térképen

Semmi Extra Budapest értékelése:

bisztró, gastropub

Semmi Extra Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Semmi Extra Budapest vélemények

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
Többször, célirányosan mentünk a Semmi Extrába, minden alkalommal nagyon jó hangulatban, remek ízekkel találkoztunk; hétköznap és hétvégén egyaránt a menüajánlat is választékos és remek ár-érték arányban van, ahogy szerintünk a teljes kínálat. Nagyon jó és különleges ízek; gyors, kedves, udvarias a kiszolgálás, és maga az étterem remek helyen van.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Már sokszor jártunk a Semmi extrában, mert közel lakunk és a Fecskét már korábbról ismertük (ugyanazok az üzemeltetők). A hely fiatalos és kedvesen berendezett, kellemes, nem túl hangos zene szól, amitől a vendég várakozás közben is jól érzi magát. Az ételek nagyon finomak, kifejezetten nagy adagok és gyorsan elkészülnek, ráadásul ár-érték arányban teljesen rendben vannak.
Budaörs
Ábrahámhegy

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 28.
Egy éve betértünk a lányommal. Most meg elsétáltunk előtte. Mentünk valahová ebédelni. Kérdés, miért nem jutott eszünkbe, hogy ide bemenjünk? Nem tudom. Valahogy olyan, hogy egyszer kipróbálod, aztán mér nem érdekel. Talán ennyi az emlék. Nem volt nagyon rossz, meg nem volt nagyon jó. Tulajdonképpen nem is kötnék bele semmibe.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén januárban volt egy kellemes kocsmatúránk egy jóbarátommal, amikor a Móricz Zsigmond körtér környékét teszteltük. Nyilván nem maradhatott ki belőle a Semmi Extra sem, mely ott van két másik jeles célpont, az Addicted 2 Caffeine és a Tejbetök szeszcentrum között. A beltér hangulatos, kínálnak sokféle pub-foodot, mi a hamburgert választottuk.
Cegléd
Gyöngyös

2015. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szombaton kora délután jártam itt, meglepetésemre teljes teltház fogadott, így először a bárpultnál ültem le. 2 szintes a belső tér, a fenti részen csak néhány asztal van, ahonnan egy lépcsőn lehet lejutni a nagyobb éttermi részbe. Amerikai gyorséttermi hangulatot idéznek a régi fekete-fehér fotók, a plakátok, a lehajtható mozis székek, és az étlap kínálata is.

2014. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11.
Hosszú autóút után elég kimerülten és tikkadtan kerestem valami étkezési lehetőséget a körtér közelében. Ekkor láttam meg az asztalokat a járdán. Bár a levegő ott nem éppen optimális, mégis leültem egy kis asztalkához. Meglepetésemre volt menü-lehetőség is, és azon belül is választani lehetett.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 4.
Nagyon kellemes, jó helynek találom. Ár/ értékarányban szerintem megfelelő adagot adnak. Többféle ételből választhatunk, amelyek kissé tükrözik a helyet is. Számomra mediterrán hangulatot ad a hely hangulata. Nagyon stílusos a belső környezet is. Fiatal (laza) kiszolgálók vannak, akik közvetlenek az emberekkel.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.796 - 14.782,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.03.27.
Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.03. - 2020.03.15.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Vadrózsa Panzió
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
4 nap/3 éjszaka 32.300,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, disznóvágással, borospince látogatással, lovaskocsikázással, retró bulival, szilveszteri gálavacsorával és mulatsággal, tombolával, tűzijátékkal,
2019.12.29. - 2020.01.01.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.24.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.26. - 2019.12.30.
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Romantikus wellness (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Semmi Extra BudapestX