Átlagos kocsma két jó sörrel

Serpa Café BudapestSerpa Café Budapest a térképen

2015. áprilisban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. január 16.
A fárasztó nap után tértem be egy kedves barátommal a Serpa pubba, amikor a lényeg csak az volt, hogy igyunk még valamit.
Az itallapjukon azt írja, hogy a “legfinomabb kézműves sört” csapolják, nos, egy második-harmadikvonalbeli főzdétől tartanak két sört, egyébként korrekteket, de attól elég messze volt mindkettő, hogy a legfinomabbnak nevezzük. (Erre igényt tarthat néhány mester néhány söre, pl. a Balkezes IPÁ-ja, a Monyó Amerikai szépsége, a Hopfanatic NoHoplimitje, a Róth Zoltán Távoli galaxias, de egy main stream pils aligha.)
Sebaj, azért leültünk a csocsóval és darts-szal is ellátott retro hangulatú, faburkolatú helységben és jóesően elüldögéltünk, elkortyolva sörünket, amit nagyon baráti áron mértek.
Az ételrovatban az italkínálatot díjaztam, mely egyébként elég kommersz, a két kézműves sör nem teszi indokolttá a négy pontot.
Ételek / Italok:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Serpa Café Budapest - Étlap/itallapSerpa Café Budapest - BelsőSerpa Café Budapest - Külső kép
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa