Shot Bistro Budapest

Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.17-ig
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Shot Bistro Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Átlagos 2017. augusztus 10.barátokkal járt itt
Az elmúlt 25 évben itt mindig volt valami presszó, a Váci út és a Katona József utca sarkán, a felüljáró lábánál. A korábbi éveket nem tudom, mert akkor még nem Budapesten éltem. A korábbi lepattant, de késő éjjel is nyitva tartó kocsmát kikupálták, névtáblát és talán tulajdonost is cseréltek, de alapvetően egy ivó maradt továbbra is.
Shot Bistro Budapest - Külső képShot Bistro Budapest - BelsőShot Bistro Budapest - MosdóShot Bistro Budapest - MosdóShot Bistro Budapest - MosdóShot Bistro Budapest - BelsőShot Bistro Budapest - Étel/italShot Bistro Budapest - BelsőShot Bistro Budapest - BelsőShot Bistro Budapest - BelsőShot Bistro Budapest - BelsőShot Bistro Budapest - Külső képShot Bistro Budapest - BelsőShot Bistro Budapest - EgyébShot Bistro Budapest - Külső képShot Bistro Budapest - Külső kép