Jó
2024. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2025. április 26.Ajánlom a helyet másoknak is!
A Simons burgerbe valamikor betértem a kisebbik fiammal, azóta, amikor Budapesten vagyunk ez egy visszatérő óhaj, hogy nézzünk be valamelyik egységbe. Az Astoria mellettiben, mely a Vitkovics Mihály utcában működik, tavaly jártunk, egy burgert ettünk, amiben nagyon értékelte a fiatalember a lekvárt. Burger és lekvár, kétségkívül érdekes kombináció, de nem rossz. Mellé egy shake-et is ittunk. Számomra ez egyértelmű 4 pont.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Ételek / Italok:![]()
Kiszolgálás:![]()
Hangulat:![]()
Ár / érték arány:![]()
Tisztaság:![]()
Simon's Burger - Astoria további értékelései
2023.09.24gyerekekkel
Jó
![]()
A tizenévesek körében hihetetlen népszerűségre tett szert rövid idő alatt a Simon's Burger, amelyet két magyar fiatal vállalkozó álmodott meg, egyikük Simon. Gyakorlatilag az egyik legtrendibb amerikai hamburger, a Five Guys hazai megfelelőjét hozták létre. Ügyes volt az ötlet és az időzítés,...
Népszerű szállások a környéken
107.600 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
84.960 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
71.991 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval