Kiemelkedő söröző főként belga sörökkel

Snaps Galéria Belga Söröző BudapestSnaps Galéria Belga Söröző Budapest a térképen

Kiváló 2024. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. március 6.
Erősödik a Király utca külső, a Nagykörúton kívüli része. A Snaps tulaj-hangulatú pultosával egyetértettünk abban, hogy jó az, hogy több minőségi sörös hely is nyílt a szomszédságban, ezek nem annyira konkurenciái egymásnak, mint inkább szövetségesek abban, hogy kicsábítsák a közönséget a belvárosból.
Itt elsősorban belga söröket tartanak, igen szép választékban, csapon is több, de kínálnak mindig vendégsört is. Mivel én legutóbbi látogatásom alkalmával elég sokat ittam már addig, nem vállaltam egy korsó magas alkoholú belgát, inkább egy Mönchshofot kértem, aznap az volt a vendégcsapon. 1000 forint volt 4 deci, ami korrekt ár ebben a minőségi szegmensben.
Nekem ez az élmény megér 5 pontot.
Hangulat:Kiváló
Snaps Galéria Belga Söröző Budapest - EgyébSnaps Galéria Belga Söröző Budapest - EgyébSnaps Galéria Belga Söröző Budapest - EgyébSnaps Galéria Belga Söröző Budapest - EgyébSnaps Galéria Belga Söröző Budapest - EgyébSnaps Galéria Belga Söröző Budapest - EgyébSnaps Galéria Belga Söröző Budapest - EgyébSnaps Galéria Belga Söröző Budapest - EgyébSnaps Galéria Belga Söröző Budapest - EgyébSnaps Galéria Belga Söröző Budapest - EgyébSnaps Galéria Belga Söröző Budapest - Egyéb
Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Senior pihenés az Alpok lábánál