A főváros egyik kiemelkedő kávézója

Sock's Coffee - Dohány utca BudapestSock's Coffee - Dohány utca Budapest a térképen

Kiváló 2015. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. január 11.
Midőn tavaly áprilisban betértem a Sock’s caféba, valami reggeli italra, még nem sejtettem, hogy ezen egység is bekerül azon 22+2 (a Tamp and pullnak három egysége is működik, innen a “+2”) legjobb fővárosi kávézó közé, melyek a Gault Millau kalauz szerint a kávéforradalom legjelesebb képviselői.
Így aztán nem is ittam kávét, hanem frissen préselt narancslevet, mellé pedig egy süteményt kértem, sajttortát déli gyümölcszselével borítva, ami igen finom volt, állagra is kifogástalannak bizonyult.
A beltér egyedi, a falat a vendégek feliratai borítják.
A kiszolgálás kedves, az árak megfizethetőek.
Jó hely a Sock’s café, garantáltan elmegyek még egyszer, elvi kérdés, hogy minden csúcskávézóban igyak egy presszót.
Sock's Coffee - Dohány utca Budapest - Étel/italSock's Coffee - Dohány utca Budapest - BelsőSock's Coffee - Dohány utca Budapest - Belső

Sock's Coffee - Dohány utca további értékelései

2017.01.08egyedül
A Zsinagógával szemben lévő, remekül pozicionált kis kávézó, amely annak ellenére sikeresen működik immár több, mint 3 éve - 2013 novemberében nyitottak -, hogy a szomszédságukban egymást érik a kávézók. A belső tér szűkösségét és a helyhiányt ellensúlyozza a terasz, bár ez csak jó időben...
Barrico Thermal Hotel Demjén - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással