Sógor Vendéglő Budapest

1044 Budapest, Nádasdy Kálmán u. 21-23.

Sógor Vendéglő Budapest a térképen

Sógor Vendéglő Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Sógor Terasz

söröző, bár, vendéglő

Sógor Vendéglő Budapest vélemények

Mobilról küldte. | 2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. május 2.
Mai napon elvitelre rendeltem csülköt pékné módra, ami csülökbőr és csülökmócsing pörkölt volt pár kocka krumplival. Telefonon jeleztem a problémát, mire azt a választ kaptam, hogy náluk ez az étel ilyen, ha nem tetszik menjek MÁSHOVA. A korábbi tapasztalataim pedig, hogy a berendezés 70-s évek beli, ami nem lenne olyan nagy probléma, ha a személyzet lenne a vendégekért, és nem fordítva.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megmondom őszintén én nem szoktak véleményt írni soha , de ami velünk történt ebben az Étteremben úgy döntöttem ezt mindenképpen elpanaszolom! 2019. 08. 31-én Szörnyű élményben volt részünk! Kezdeném azzal hogy, mostanság nem sűrűn járunk Étterembe, de,kivételt tettünk és asztalt foglaltattunk Szombatra.

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 6.
Kedves kis lakótelepi helységekből átalakított étterem ami egy családi ebéd elfogyasztására ideális.Finom és reális árú ételek és kedves kiszolgálás.A kötött panel struktúra ellenére családias hangulatú berendezés és helyiségek. Sajnos vasárnap a parkolás kicsit körülményes de megoldható.

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Átlagos hétvége, asztalfoglalás 13. 00-ra, 13. 45-kor elfogyott a türelmem, és szóltam, hogy hahó itt vagyunk. Jött is egy joggingos hölgyike pincérnek beállítva. Nagy reményekkel rendeltünk, noha kérdéseinkre vagy nem tudott a "felszolgáló" válaszolni, vagy úgy kezdte mondanivalóját, hogy "szerintem. . . . ". Az ételekre kb.

2013. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Káposztásmegyer, panelházak . . . :) . . . sokan vannak így, családi hangyaboly :) . . . és ezt a környezetet már több tíz éve feldobja egy régóta működő a 70-es évek végét visszahozó "hangulatos", családias és nagy szeretettel fogadó Sógor :) Vendéglő . . . piciny kis sziget, ami segít egy-két órára a hétköznapi munka utáni pihenést kellemessé tenni, persze ez mit sem ér étvágy nélkül .

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 21.500 - 39.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.10. - 2022.04.28.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.275 - 30.783,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.01.10.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 21.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.12.23.
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
2 nap/1 éjszaka 12.900 - 16.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kedvezménnyel, parkolással
2020.11.05. - 2021.12.22.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, Swarowski ékszer szettel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.16. - 2021.12.29.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Wellness Pihenés (min. 2 éj)

Sógor Vendéglő BudapestX