2021: Senkinek sem ajánlom - Sógor Vendéglő Budapest

Sógor Vendéglő Budapest értékelése

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Senkinek sem ajánlom

Mobilról küldte. | 2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. május 2.
Mai napon elvitelre rendeltem csülköt pékné módra, ami csülökbőr és csülökmócsing pörkölt volt pár kocka krumplival. Telefonon jeleztem a problémát, mire azt a választ kaptam, hogy náluk ez az étel ilyen, ha nem tetszik menjek MÁSHOVA.
A korábbi tapasztalataim pedig, hogy a berendezés 70-s évek beli, ami nem lenne olyan nagy probléma, ha a személyzet lenne a vendégekért, és nem fordítva.
Korábban párszor előfordult, hogy a wc-hez ültettek le ebédelni, mikor eldöntöttem, hogy többet nem ülök be.
A házhozszállításkor 2 órát várakoztattak. Ekkor úgy döntöttem, hogy elmegyek érte.
A mai nap után pedig máshova viszem a pénzemet.
25 éve lakom a lakótelepen, régen nagyon szerettem, de sikerült elérniük, hogy mind a kiszolgálás, mind az étel minősége sokat romoljon.

Ennyire tetszett: Szörnyű
Ételek / Italok: Gyenge
Kiszolgálás: Szörnyű
Ár / érték arány: Gyenge

Szeretnéd követni 2021 felhasználót?    Igen

1044 Budapest
Nádasdy Kálmán u. 21-23.

2019. szeptember 1.
Megmondom őszintén én nem szoktak véleményt írni soha , de ami velünk történt ebben az Étteremben úgy döntöttem ezt mindenképpen elpanaszolom! 2019.08.31-én Szörnyű élményben volt részünk! Kezdeném azzal hogy, mostanság nem sűrűn járunk Étterembe, de,kivételt tettünk és asztalt foglaltattunk...