Jó hely

Sörcsata Söröző & Étterem - Gozsdu Udvar BudapestSörcsata Söröző & Étterem - Gozsdu Udvar Budapest a térképen

2014. májusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2014. május 26.
Május 9-i gasztro-turnénk utolsó állomása a Sörcsata volt a Gozsdu udvarban, ahová az vitt be, hogy a reklám szerint az ember maga csapolja a sört az asztalnál. S ez így is volt. Dreherből és Dreherből lehetett választani, rendeltünk egy hamburgert és csapoltunk hozzá magunknak egy-egy pohár sört. A pincér jó kedélyű volt, váltottunk pár kedves mondatot. Korrektül számoltak, tetszett a hely. A tíz % borravalót megszavaztam volna akkor is, ha nem adják hozzá a számlához.
A hamburger kifejezetten ízlett, pedig aznap ez volt a 11. hely ahol ettünk valamit. Másrészt meg az étlap elég kommersz volt, nem volt sok bizodalmunk a konyhában. Úgyhogy kellemes meglepetés volt a tisztes hamburger. Bármikor szívesen visszamennék.
Hangulat:Átlagos
Sörcsata Söröző & Étterem - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italSörcsata Söröző & Étterem - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italSörcsata Söröző & Étterem - Gozsdu Udvar Budapest - Belső
Royal Club Hotel Visegrád - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel