Csalódást keltő mentes cukrászda

Sorrento Cukrászda BudapestSorrento Cukrászda Budapest a térképen

Gyenge 2018. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. március 21.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Káposztásmegyeren, lakótelepi környezetben működő retró hangulatú kis fagyizó és cukrászda. A fagylaltok helyben készülnek a kiírás szerint (ezek szerint a sütemények nem), a hagyományos mellett cukor- és tejmentes fajták is vannak. A sütemények között paleo és mindenféle mentesek: tej-, laktóz-, cukor- és gluténmentesek is. Minden sütemény előtt részletes információs tábla volt, mennyi a szénhidráttartalma, mit tartalmaz, mit nem tartalmaz. Jellemzően nyírfacukorral készítik ezeket a desszerteket. Igaz, hogy mentes, de én az árakat magasnak ítéltem meg, jellemzően 530-650 Ft közötti szeletárak. És őszintén szólva ízre sem a kóstolt sütemény, sem a fagylalt nem győzött meg. A süteményeknél számomra kifejezetten zavaró volt, hogy az irreálisan élénk színek (vad zöld, pink, kanárisárga) ételszínezékre, valami mesterséges dologra utaltak, ami szerintem nem igazán egyeztethető össze a mindenmentes szemlélettel.
A sütemények nem voltak frissek, nem aznap készültek. Természetesen ettől még fogyasztható, nem romlott, de az élvezeti értéken a több napi állás érezhetően rontott.
Összességében nekem nem ízlett a sütijük, műízű volt, illetve íztelen. A vilmoskörte fagyi szintén nem vert a falhoz, vízízű + aromahatású volt.
Van terasz, ami klassz lenne, de eléggé leamortizált és szedett vedett.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Sorrento Cukrászda Budapest - Étel/italSorrento Cukrászda Budapest - Étel/italSorrento Cukrászda Budapest - Étlap/itallapSorrento Cukrászda Budapest - Külső képSorrento Cukrászda Budapest - Étel/italSorrento Cukrászda Budapest - Külső képSorrento Cukrászda Budapest - Étel/ital
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat