Soupjektív Leves-S Budapest

Hotel Wellamarin Zamárdi

Soupjektív Leves-S Budapest vélemények

2076
Kiváló 2018. szeptember 14.egyedül járt itt
Már többször próbálkoztam, aztán vagy lekéstem, bezárt, elfogyott, de most, szerdán aztán megpróbáltam még időben megjelenni! Így is elfogyott a java, de legalább nekem is jutott valami. Először is, a hangulat, a kiszolgálás. Két-három mondat után zavartalanul tegeződünk a lánnyal, a köztünk lévő 30-40 korkülönbség dacára.
Soupjektív Leves-S Budapest - EgyébSoupjektív Leves-S Budapest - EgyébSoupjektív Leves-S Budapest - BelsőSoupjektív Leves-S Budapest - BelsőSoupjektív Leves-S Budapest - BelsőSoupjektív Leves-S Budapest - Belső
Kiváló 2016. november 26.barátokkal járt itt
Nyílt a Bartók Béla út 52. -ben egy ici-pici levesező Subjectiv néven. Kicsi a választék, de ami kapható az mind, mind SZUPER minőségű es nagyon tisztességes áron kínálják elvitelre. Eleinte kevesen jártak oda, de ma már egy nem is kis család áll ott boldogan sorban hogy hazai ízű finomságokat kaphasson, baráti szeretetben részesülhessen.