Ötletes fagylaltozó, ahol olasz klasszikusokat is kínálnak

Spaghetti Ice Cukrászda & Pizzéria BudapestSpaghetti Ice Cukrászda & Pizzéria Budapest a térképen

2015. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. január 2.
A spagetti formájú fagylalt nagyjából a KolbICE fordítottja. Az fagylaltnak néz ki, közben meg húsétel, ez főételnek néz ki, amiben akár hús is lehet, közben meg fagylalt. Egyszer ezt is ki kell próbáljuk a gyermekekkel is, jómagam egy almás süteményt ettem, miután a kinézett sütire azt mondták a felszolgálók, hogy inkább nem adják ide, mert túl soká pihent a pultban. A sütemény finom volt, a kiszolgálás kedves, az árak kifizethetőek, de azért nem alacsonyak. (690 ft volt a süti.)
A spaghetti-fagylaltok ára kiváltképp meglehetős, 2000 forint körüli, de ahogy a fotókat nézem, az adag is nagy, alighanem elég lenne hármunknak-négyünknek egy bolognai utánzat például.
3900 forintért az ember annyit ehet itt, amennyit bír a spagettiből, pizzából, bruschettából, fagylaltokból, tiramisuból, tortákból és panna cottából. Mint ebből is kitetszik, a fő profil (a fagylalt) mellett kínálnak klasszikus olasz ételeket is.
A beltér modern, kissé személytelen, intimitásmentes, de szerethető.
Jó kis hely a Spagetti Ice, először voltam ott a nemrégiben, de nem utoljára.
Spaghetti Ice Cukrászda & Pizzéria Budapest - Étlap/itallapSpaghetti Ice Cukrászda & Pizzéria Budapest - BelsőSpaghetti Ice Cukrászda & Pizzéria Budapest - BelsőSpaghetti Ice Cukrászda & Pizzéria Budapest - Étlap/itallapSpaghetti Ice Cukrászda & Pizzéria Budapest - Étlap/itallapSpaghetti Ice Cukrászda & Pizzéria Budapest - Étlap/itallapSpaghetti Ice Cukrászda & Pizzéria Budapest - BelsőSpaghetti Ice Cukrászda & Pizzéria Budapest - EgyébSpaghetti Ice Cukrászda & Pizzéria Budapest - Étlap/itallapSpaghetti Ice Cukrászda & Pizzéria Budapest - BelsőSpaghetti Ice Cukrászda & Pizzéria Budapest - Étlap/itallapSpaghetti Ice Cukrászda & Pizzéria Budapest - Étlap/itallapSpaghetti Ice Cukrászda & Pizzéria Budapest - Külső kép

Spaghetti Ice Cukrászda & Pizzéria további értékelései

2016.02.28egyedül
A korábbi, immár megszűnt Mardini Grill török étterem helyén, a Nyugati tér közelében tavaly szeptemberben nyílt meg a Spaghetti Ice, amely az olasz konyhára fókuszál. Februárban a fagylaltot tesztelni nem tartottam időszerűnek, viszont csak egy rövid időre ugrottam be, ezért a desszertek közül...
Hotel Calimbra Miskolctapolca - Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval