Spíler Shanghai - Gozsdu Udvar Budapest

2024.11.16-ig
Tisza-tó Apartmanpark Kisköre

Spíler Shanghai - Gozsdu Udvar Budapest vélemények

Kiváló 2017. augusztus 13.barátokkal járt itt
Meglepetes szuletesnapi osszejovetelt rendeztunk Nalatok 15 vendeggel. Egy egesz kulon helyiseget (Secret Bar) kaptunk sajat pincerrel, barmifele extra koltseg felszamolasa nelkul. Teljes mertekben meg vagyunk elegedve a kiszolgalas minosegevel, a koordinacioval, (unnepelt erkezesekor kedvenc zeneszam lejatszasa, az unnepelt kulon pezsgos koszontest kapott az etterem vezetotol, stb), minden keresunket keszseggel fogadtatok.
Spíler Shanghai - Gozsdu Udvar Budapest - EgyébSpíler Shanghai - Gozsdu Udvar Budapest - EgyébSpíler Shanghai - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/ital
2014. május 24.családjával járt itt
A Spíler Shanghai a már bejáratott és igen népszerű Spílerrel szemben nyitott a Gozsdu udvarban. Távolkeleti népszerű ételeket kínálnak elérhető áron, jó minőségben. Az itallap is figyelemre méltó. Várni kell a leültetésre, szerencsére nem sokat, onnan viszont nem sikerült továbbjutni. Mellettünk leült egy pár, ők rögtön kaptak étlapot.
Spíler Shanghai - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képSpíler Shanghai - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italSpíler Shanghai - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/ital