Kifejezetten jó burger

Spitz & Burger BudapestSpitz & Burger Budapest a térképen

2015. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. január 16.
A tavalyi Vince Wine Show kiváló alkalom volt a Corithia Grand Hotel tág szomszédságában kipróbálni egy sor helyet. Ezek közül az egyik volt a Spitzburger. Ami, ha jól értettem, nemcsak a szomszédja volt ezidőtájt Zingnek, hanem onnan is hozták át a hamburgert. Ami a Zinget illeti, bár tudomásom szerint azonos tulajdonban van a Ringgel, de amikor kipróbáltuk családilag, nem voltunk annyira oda Zingtől, a Ring meggyőzőbb volt.
Nem vagyok híve a marhahús péppé darálásának, de annak se, hogy túl nagy darabokból álljon össze a húspogácsa, mint ahogy a Zing-burgerben volt a Guzsdu udvarban.
A Spitzburger-nyújtotta élmény a kettő között volt, erős 4 pont, majdnem 5.
A beltér nem túl barátságos, meghittség sehol, megy a tévé, ami külön idegesítő.
A sörválaszték akkor még kommersz volt, most nem tudom, hisz eltelt már tíz hónap. Ittam egy pohár Kozelt aztán mentünk vissza a rendezvényre.
Hangulat:Átlagos
Spitz & Burger Budapest - BelsőSpitz & Burger Budapest - Étel/italSpitz & Burger Budapest - BelsőSpitz & Burger Budapest - Étel/italSpitz & Burger Budapest - Étel/italSpitz & Burger Budapest - Étel/ital
Fábiánics Kastély Misefa - Napi árak félpanziós ellátással
2024.11.16-ig