Pillecukor és Advent

Starbucks - Ferenciek tere BudapestStarbucks - Ferenciek tere Budapest a térképen

Átlagos 2019. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. december 29.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A fővárost lassan behálózó Starbucks kávézók is ahhoz a nagy vendéglátóipari konszernhez tartoznak tulajdonosi szempontból, mint az egyik legnagyobb hamberger-lánc, olasz tésztázó és pizzéria (nevükön nem nevezhetem, úgyis ki lenne "sípolva"). Üzletpolitikájuk lényeges eleme a terjeszkedés, piaci részesedés növelése.
A Ferenciek terén a 7-es buszok megállója mögött alakították ki a kávézót, amelynek beltéri dekorációja és kialakítása a többi SBX kávézóval rokon jegyeket mutat.
Tetszett, hogy a Karácsony-Advent idejére a poharak piros alapon zöld pettyes "ruhát" kaptak. A karácsonyi szezonális ajánlatok közül a toast marshmallow -pillecukros, tejszínhabos lattét választottam (1390 Ft). Szörnyű, hogy ilyen drága, de szerintem finom. Bársonyos. Kicsit édes.
A kiszolgálás kedvetlen, tessék-lássék volt.
Az ételkínálat megegyezik a szokásossal: desszertek terén sajttorta, fánk, gofri, szendvicsek, palackos gyümölcslevek.
Elég sok asztaluk van helyben is.
Tisztaság fejlesztendő, ildomos lenne a vendégek után az asztalokat letakarítani, és a padló sem volt tiszta.
Kiszolgálás:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Starbucks - Ferenciek tere Budapest - EgyébStarbucks - Ferenciek tere Budapest - Külső képStarbucks - Ferenciek tere Budapest - BelsőStarbucks - Ferenciek tere Budapest - BelsőStarbucks - Ferenciek tere Budapest - Étel/italStarbucks - Ferenciek tere Budapest - Étel/italStarbucks - Ferenciek tere Budapest - BelsőStarbucks - Ferenciek tere Budapest - BelsőStarbucks - Ferenciek tere Budapest - BelsőStarbucks - Ferenciek tere Budapest - Étel/italStarbucks - Ferenciek tere Budapest - Étel/ital
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat