Juice jégkásának álcázva

Starbucks - Erzsébet körút BudapestStarbucks - Erzsébet körút Budapest a térképen

Átlagos 2018. júliusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2018. július 29.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Amikor körülnéztem, az első ami feltűnt, hogy nincs az a tisztaság, amire egy ilyen helyen számítanék. A földön mindenfelé eldobált papírdarabkák, asztalokon maradékok, pedig alig volt forgalom, lehetett látni hogy az a sok szemét már órák alatt halmozódhatott fel.
Két fiatal dolgozót láttam, egyik kiszolgált, a másik készítette.
Két szintes, az emeleten nagyon sok ülőhely van, ami hangulatosan berendezett, jó klímájú.
1090 Ft-ért közepes méretű Málna juice-t fogyasztottam, ami finom volt, csak tele volt jéggel ezért vizes hatású volt, inkább mint egy jégkása.
Nem tett rám jó benyomást ez a hely, bár a kiszolgálás udvarias volt, ahhoz hogy visszatérő vendég legyek, nagyobb tisztaságra lenne szükség, és egy kicsit több lelkesedésre.
Ételek / Italok:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Gyenge
Starbucks - Erzsébet körút Budapest - Külső képStarbucks - Erzsébet körút Budapest - EgyébStarbucks - Erzsébet körút Budapest - Külső képStarbucks - Erzsébet körút Budapest - BelsőStarbucks - Erzsébet körút Budapest - BelsőStarbucks - Erzsébet körút Budapest - BelsőStarbucks - Erzsébet körút Budapest - Étel/ital

Starbucks - Erzsébet körút további értékelései

2017.07.05egyedül
A Starbucks Coffee szóban forgó kávézója a Király utca és a Nagykörút sarkán, az egyik legforgalmasabb kereszteződésben található, a KFC gyorsétterem mellett. Van egy kis teraszuk, ami nemcsak zsúfolt, de zajos is. A dekoráció és a dizájn itt is a SC egységes stílusát követi, a földszinten a...
Világos Hotel Balatonvilágos - Nyári csobbanás Balatonvilágoson
Nyári csobbanás Balatonvilágoson