Rétes második nekifutásra

StrudelPoint BudapestStrudelPoint Budapest a térképen

Gyenge 2022. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. január 23.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Meglepő módon ugyanazon a délutánon egy második rétesesbe is belebotlottam, úgy, hogy egyik létezéséről sem tudtam még korábban. Szóval abszolút vakszerencse volt!
A Wesselényi utcában meg nem tudnám mondani, mi volt itt korábban, minden esetre most rétes és kávé szerepel a repertoárban. Ezt vagy házhoz szállítással lehet rendelni, bár elég sokat kellene, hogy érdemes legyen a szállítási költséget kifizetni és minimális rendelési összeg is van, vagy ha valaki személyesen vásárol, akkor is kizárólag elvitelre lehet, helyben étkezésre nincs mód, ami a táblára nyomatékosan ki is van írva.
A kiírás szerint tradicionális házi rétest készítenek.
A belga csokis-meggyes. a flódnis és a mangós-túrós mondjuk biztosan nem tartozik a "tradicionális" ízvilághoz, de annyi baj legyen... talán ezt nem az ízekre, hanem a tészta receptjére értették. Volt még szilvás, túrós, valamint egyféle mentes íz is, mégpedig mentes. Én ez utóbbit választottam. A rétesek egységesen 590 Ft-ba kerültek, ami szerintem irreálisan sok. Semmivel nem volt jobb, mint a nem sokkal előtte elfogyasztott, másik helyen vásárolt lángos! Sőt, ez gyengécske volt nagyon. A tészta nem ropogott, a belseje ázott, grízes hatású volt a töltelék, mintha a gyümölcs helyett felütötték volna valami olcsó, semmitmondó adalékkal.
A kiszolgálás barátságtalan, unott, érdektelen volt.
Kínálnak olyan "menüt", hogy 2 szelet rétes és egy kávé együtt 1500 Ft. Egy cappuccino 700 Ft-ba kerül, talponállóban az sem olcsó.
Összességében nem jött be sem a hely hangulata, sem a rétes.
Mostanában egyre-másra nyílnak a rétesezők, de elég "híg" lett a felhozatal.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
StrudelPoint Budapest - EgyébStrudelPoint Budapest - EgyébStrudelPoint Budapest - EgyébStrudelPoint Budapest - EgyébStrudelPoint Budapest - EgyébStrudelPoint Budapest - EgyébStrudelPoint Budapest - EgyébStrudelPoint Budapest - EgyébStrudelPoint Budapest - EgyébStrudelPoint Budapest - EgyébStrudelPoint Budapest - EgyébStrudelPoint Budapest - EgyébStrudelPoint Budapest - Egyéb
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel
Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel