Budapest Desszert 2023

SUGAR! Shop - Paulay Ede utca BudapestSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest a térképen

Kiváló 2023. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. október 28.
A SUGAR! egy elbűvölő cukrászda és édességbolt, amely egyszerre professzionális, kiválóan megkomponált és mégis barátságos, családias. Az alsó szinten balkézről a cukorkák, nyalókák, csokoládék, számtalan egyéb finomság sorakozik, ottjártamkor Halloween-re hangolva. A jobb oldalon a hosszú pultban számtalan sütemény és tortaszelet sorakozik, ezek közül több a Sugar! saját kreációja, egyedi megjelenéssel és ízvilággal. Küllemre nagyon csinos, vonzó megjelenésű desszerteket készítenek, amelyek a szivárvány minden színében pompáznak. Az őszi Édesség napokon már láttam, hogy idén a Budapest Desszert győztesét a Sugar! cukrászai készítették el, így ezt kóstoltam meg én is, amelynek ára a mai prémium árkategóriában az olcsóbbak közé sorolható a maga 1200 Ft-os árával.
A Revue névre keresztelt süti sötétlila színvilága eleganciát és misztikumot áraszt, de az ízvilága is különleges, egyedi. Feketeszezám piskóta, tonkabab, feketeribizli zselé, áfonya, étcsokoládé és ropogós krokant praliné. Egy könnyed, mousse-os, nem édes süti, amely szinte eteti magát, de inkább felnőttes, "komolyabb" desszert szerintem.
A sütemények szeletára 1000 Ft feletti, többféle mentes sütit is kínálnak. Többféle tejberizst és fagylaltot is lehet kapni, valamint egy sor macaront is.
Érdemes megnézni az emeleten a mosdót, nagyon dizájnos, ahogy az egész cukrászda berendezése is. Ülőhelyek az emeleten.
A SUGAR! számomra továbbra is a legjobb budapesti cukrászdák egyike.
Hangulat:Kiváló
SUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Külső képSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Külső képSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - BelsőSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étlap/itallapSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étlap/itallapSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - BelsőSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - MosdóSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - MosdóSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - BelsőSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - BelsőSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - BelsőSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - EgyébSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - EgyébSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - BelsőSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - BelsőSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étel/italSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - BelsőSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - BelsőSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - BelsőSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - BelsőSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - BelsőSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étlap/itallapSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Étlap/itallapSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - MosdóSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - MosdóSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - BelsőSUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest - Belső

SUGAR! Shop - Paulay Ede utca további értékelései

2017.06.09barátokkal
Úgy éreztük magunkat, mint Alice Csodaországban. :) Amíg a szem ellát csak édesség, édesség és édesség :) A bőség zavarával szembesültünk. A felhozatal egyszerűen pazar. Fagyikehelyre esett a válsztásunk, ami nagyon finom volt. Nagyon tetszett a dizájn, főleg a mosdóban. A dolgozók ruhája is...
2015.10.10családjával
Maga a hely jo csak nehéz megközeliteni a sütemények finomak az édeségek kinálata nagy a fagylaltok finomak de ami a legeslegjobbak azok a finom shakek na azok egyszerűen verhetetlennek
2014.06.19a párjával
Többször visszatértem már ide, mert mindenki dicséri. Valamiért nekem soha nem sikerült olyan sütit választanom, ami igazán ízlene. Általában száraz, érezni, hogy nem friss a süti. Pozitívum a hangulat, a kényelem és a nagy tér. Szerencsére nem egymás hegyén-hátán vannak az emberek. Egyszer még...
Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Előszezoni szuper akció
Előszezoni szuper akció