Sunny Diner Pest Budapest

Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Sunny Diner Pest Budapest vélemények

Szörnyű 2021. július 20.a párjával járt itt
A hely koszos, a 3800 forintos hamburger egy hideg széteső zsömlében lett találva.
A mosdó penészes!
OKKAL NEM LEHET ŐKET FACEBOOKON SEM ÉRTÉKELNI!
Sohatöbbé nem megyek ide...
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
Gyenge 2014. október 8.barátokkal járt itt
A Sunny Dinert nem szerettük. Nem azért mert „tiszta Amerika”, mert ha az ember bemegy egy ilyen helyre, akkor elfogadja, hogy márpedig itt ez a minta. Hanem zavart a kiszolgáló csaj stílusa, nem értette, miért szeretném, hogy kikapcsolja a tévét, majd külön kellett kérni, hogy a hangját is vegye le, ha már csak mi voltunk a helyen.
Sunny Diner Pest Budapest - BelsőSunny Diner Pest Budapest - Étel/italSunny Diner Pest Budapest - Étel/ital
Kiváló 2014. június 27.a párjával járt itt
Már régóta ki akartuk próbálni a Sunny-t, végül egy szombati ebédre tértünk be a pesti egységbe. Az éttermet az amerikai dinerek stílusában rendezték be, bár barátom hiányolta a filmekben látható boxokat. Ugyan nem voltunk sokan, de a kiszolgálás picit lassú volt, ez talán betudható annak hogy egyetlen pincérnő volt szolgálatban, és az egyik külföldi asztaltársaság igencsak népes volt.
Sunny Diner Pest Budapest - Étel/ital