Házhoz szállítás után helyben is teszteltem

SushiGo BudapestSushiGo Budapest a térképen

Kiváló 2021. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2021. december 27.
A Fővám tér és a Kálvin tér között található, elsősorban kiszállításra, elvitelre berendezkedett sushi étterem. A pandémia miatti karanténhelyzet idején neten rendeltünk tőlük, illetve egy alkalommal én mentem el személyesen átvenni a rendelést, mivel akkor sem tarthattak még nyitva az éttermek, majd a járványhelyzet enyhülésével személyesen is jártam és ettem itt. A földszinten lévő pultnál lehet rendelni, illetve ételeket átvenni, majd helyben a galériaszinten kialakított asztaloknál lehet enni.
A két szint, mintha ég és föld lenne egymáshoz képest. Lent nyüzsgés, dobozok, zacskók, folyamatos munka, készülődés, jövés-menés, míg az emeleten nyugi, csend, japán tájképek a falakon. A felfelé vezető lépcső viszont eléggé meredek. Egy 12 darabos maki tálat választottam, lazacos, uborkás, avokádós és vörös tonhalas töltelékkel. (2050 Ft). Egyszerű, olcsó, eldobható fa pálcikát kaptam, rózsaszín gyömbérrel. Wasabit nem kértem, mert nem szeretem.
Dobozos és 0,5 l-es üdítőik vannak, talán sör is, bár abban nem vagyok biztos.
A sushik széles választékán kívül van még Miso leves és Tom Yum leves garnélával, kókusztejjel, korianderrel és sashami (tonhal, lazac, angolna, Szt. Jakab kagyló).
Nagyon kedves, vidám és segítőkész a személyzet, fiatal srácok. Szerények, szimpatikusak.
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
SushiGo Budapest - EgyébSushiGo Budapest - EgyébSushiGo Budapest - EgyébSushiGo Budapest - EgyébSushiGo Budapest - EgyébSushiGo Budapest - EgyébSushiGo Budapest - EgyébSushiGo Budapest - EgyébSushiGo Budapest - EgyébSushiGo Budapest - EgyébSushiGo Budapest - EgyébSushiGo Budapest - EgyébSushiGo Budapest - Külső képSushiGo Budapest - Külső kép
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok
Hőforrás napok