Pizzát olcsón gyorsan

Szelet! BudapestSzelet! Budapest a térképen

Átlagos 2016. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. január 31.
A Vígszínház melletti sarkon a Szent István körúton működik ez az aprócska pizzás gyorsétterem. Két dologgal váltak népszerűvé, elsősorban a rendkívül kedvező ár-érték aránnyal, másrészt a hosszú, a fiatalok szórakozási idejével összhangba hozott nyitva tartással.
Folyamatosan nagy a forgalom, gyorsan pörögnek az események, a pizzákat folyamatosan sütik, emiatt mindig frissek.
Egy szelet, bármilyen ízesítésű pizza csupán 200 Ft, de vannak különböző kedvező kombinációk is (2 pizzaszelet + kis üdítő vagy + nagy üdítő), az egész 45 cm-es átmérőjű pizza 1500 Ft.
18 féle pizzát készítenek, többségében klasszikus, paradicsomos alapúak, de vannak tejfölös bázisúak, és arra is van lehetőség az egész pizzák esetében, hogy egyénileg állítsuk össze a feltéteket.
Íz és állag tekintetében nem mondanám kimagaslónak, azonban egy erős átlagos, tisztes pizzának azért elment, és az azonnali éhség csillapításra mindenképpen alkalmas. Marghatitát és gombás-kukoricásat ettem 1-1 szeletet. Nekem az volt a fő problémám vele, hogy nem volt ropogós, illetve túl vékony volt a tészta, és emiatt evőeszköz nélkül nem könnyű megenni.
Bár a legtöbben elvitelre vásárolnak, van a falak mentén álló pult, ahol maximum 3 ember fér el kényelmesen.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Szelet! Budapest - Külső képSzelet! Budapest - Étel/italSzelet! Budapest - Étel/italSzelet! Budapest - Külső kép

Szelet! további értékelései

2016.12.23barátokkal
A Szelet pizzabárba egy tisztes körút végén néztem be, a többiek már a villamosnál voltak, mely vészesen közeledett, így aztán nem is volt időm lefotózni a helyet legalább kívülről. A pizzát már a villamoson kaptam lencsevégre, ha el nem felejtem, majd felteszem. Gombás kukoricásat kértem, azt...
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel