Jobbacska kifőzde

Szendrei Falatozó BudapestSzendrei Falatozó Budapest a térképen

2016. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. szeptember 17.
A szenderi falatozó népszerű hely a Kolozsvár utcában, a piacszerű komplexum keretén belül. Nem esik messze az Anthony Bourdain révén nevet szerzett Pléh csárdától. Ez igényesebb egység annál, egyértelműen.
Kínálnak pacalpörköltet, sóletet 1300 ft körül, van hekk 320 ft 10 dkg, bableves 600-ért, csülökkel 850.
Jómagam részben spórlás miatt, részben azért, mert egy ebédmeghívásnak néztem elébe, egy fasírtot rendeltem (300 ft), mellé pedig salátát vegyesen paradicsomot és uborkát (300). A fasírt átlagos volt, szerencsére friss, az én ízlésemnek túl tömör, lazábban szeretem. De jól esett, friss házi jellegű ipari kenyeret adtak hozzá, szép nagy sarkat 8azt kértem) potom 30 ftért.
Az uborkasaláta hagyományos édes-savanyú volt, a paradicsom kissé szottyadt.
Adnék még egy esélyt a helynek, mondjuk egy bableves és/vagy egy pacal erejéig, akkor vélhetően a közepesnél jobb osztályzatot adhatnék a konyhára.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Szendrei Falatozó Budapest - Étel/italSzendrei Falatozó Budapest - BelsőSzendrei Falatozó Budapest - Külső képSzendrei Falatozó Budapest - Külső képSzendrei Falatozó Budapest - Egyéb
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással
2024.11.03-ig