Francia finomságok

á table! - Etele Plaza Budapestá table! - Etele Plaza Budapest a térképen

Kiváló 2022. márciusban járt ittÉrtékelt: 2022. szeptember 6.
A népszerű francia stílusú - de magyar tulajdonban álló - bisztrólánc is nyitott egy új egységet az Etele Plázában. Ez a 11. egységük Budapesten, vidéken egyelőre nem próbálkoztak.
A kínálatban a francia vonalat erősítik az autentikus kenyerek - alap a baguette, de van más is, édes és sós péksütemények, valamint kézműves sütemények alkotják, amelyek frissen készülnek az á table műhelyében. Prémium kategóriás francia és hazai alapanyagokból dolgoznak, hagyományos receptúrákat és sok kreativitást felmutatva. Egy sarokbérleményben kaptak helyet, előtte asztalokkal, velük szemben az ESCOBAR kapott helyet.
A 2. emeleten középtájon vannak (nem a 3. emeleti gasztrosétányon).
Kitűnő a kávé is!
Croissant-ból készülnek helyben a szendvicsek (1190-1690 Ft), melyek között avokádós, libamájas és sonkás is volt. Bagettből is készülnek tartalmas hideg szendvicsek. Quiche-ből vegetáriánus spenótosat és bacon-öset is láttam a pultban.
Most a macaront is kipróbáltam náluk, fehércsokisat és levendulásat próbáltam (490 Ft/db).
A pohárkrémek közül a Creme Brulée csodálatos! (1290 Ft). A sütiárak 990-1390 Ft között alakulnak, híresen finom náluk az Opera, az Eclair és a citrom tarte is.
Nagyon kedves, készséges volt a kiszolgálás, feldobta a napomat a vendégcentrikus, figyelmes úriember.
Nagyon klassz hely, tetszett!
Hangulat:Kiváló
á table! - Etele Plaza Budapest - Egyébá table! - Etele Plaza Budapest - Egyébá table! - Etele Plaza Budapest - Egyébá table! - Etele Plaza Budapest - Egyébá table! - Etele Plaza Budapest - Egyébá table! - Etele Plaza Budapest - Egyébá table! - Etele Plaza Budapest - Egyébá table! - Etele Plaza Budapest - Egyébá table! - Etele Plaza Budapest - Egyéb

á table! - Etele Plaza további értékelései

2023.06.25családjával
Családilag bepakolódtunk ma ide, a gyerekek még mindig itták a szemben lévő OXO-ban vett színes golyós teákat, szerintem ez nem volt szép, máshol vett termékkel nem nagyon illik beülni egy másik helyre, de hát fogyasztókká akartunk válni, a pláza folyosóján meg ácsorogni teaivás közben meg...
Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon