Társalgó Kávézó Budapest

4,2
kávézó - kávéház, önkiszolgáló, szendvicsbár, ételbár
Társalgó Kávézó Budapest

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Társalgó Kávézó Budapest vélemények

2017. november 14., kollégákkal járt itt
Fiatalos hangulatú kávézó az Opera oldalában. Az illusztris környezet ellenére egyáltalán nem sznob hely, ahol karót nyelve kéne ülnünk, hanem oldott légkörű, kellemes. A kiszolgálás kedves, közvetlen. Olaszos pörkölésű, jó minőségű fekete kávé, megelepően kedvező áron (300 Ft), csinos szervirozással.
Társalgó Kávézó Budapest - Étel/italTársalgó Kávézó Budapest - BelsőTársalgó Kávézó Budapest - Étel/italTársalgó Kávézó Budapest - BelsőTársalgó Kávézó Budapest - Külső képTársalgó Kávézó Budapest - BelsőTársalgó Kávézó Budapest - BelsőTársalgó Kávézó Budapest - Külső képTársalgó Kávézó Budapest - BelsőTársalgó Kávézó Budapest - Külső kép