Szerencsére nem adják alább a színvonalat

Tavasz Önkiszolgáló Kínai Étterem BudapestTavasz Önkiszolgáló Kínai Étterem Budapest a térképen

Kiváló 2015. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2015. november 23.
Na milyen rég írtam, pedig sok helyen jártam.Csak ez az idő hiány.
A múlt héten ismét ellátogatunk a Tavasz kínai étterembe. Még jobban néz ki és nagyobb a választék is. Csodálatos kacsa sült volt a pulton.
Természetesen egyik adagnak ezt választottuk, másik adagnak, pedig csípős csirkét. A kacsához burgonyát a csirkéhez sima riszt kértünk. A burgonya előfőzötten van kisütve, én imádom és otthon is szoktam ezzel a módszerrel sütni. A rizs itt mindig puha és mégis pergős. Egyet nem tudok soha megszeretni a tojásos rizst, pedig biztos jó, de nekem ez nem jön be. Ettünk hozzá tészta salátát és csalamádét is. Természetesen az adagokat elfeleztük, mert mind a ketten akartunk mind a kettőből enni. Szerintem Budapesten itt csinálják a legjobb üvegtészta salátáját. A környezetről sem feledkezem meg nagyon hangulatos ízléses a berendezés nem olyan egyszerű Kínaias és ettől az árak még nem magasabbak. A forgalma is nagyon jó ezért mindig friss az étel. A mosdók rendben tisztán vannak tartva. Már szerencsére évek óta tartják ezt a színvonalat, amit nem sok helyről tudunk elmondani. Ital is van sör és sokféle üdítő. Remélem még sokáig ilyen remekül fog üzemelni.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló

Tavasz Önkiszolgáló Kínai Étterem további értékelései

2015.08.20családjával
A hely jó az ár nem drága és az étel is kiváló és böséges ajánlom mindenkinek aki egy jó kinait akar enni
Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat