Nemzetközi buli

Teherán Büfé BudapestTeherán Büfé Budapest a térképen

2020. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. január 14.
Betértem valamikor a József körúton ide, szóba is elegyedtünk a sráccal, és annyira jól vitt a kommunikáció, hogy pár perc múlva már azon merengtünk, hogy az iráni az nem arab ám! Mert, hogy sokan azt hiszik. Én meg mondtam, hogy magyar vagyok, de azért nem hülye ám, nagyon jól tudom, hogy az irániak nem arabok. A rendkívül szimpatikus és több nyelven igen jól beszélő sráccal már pár perc múlva az iraki-iráni háborúról értekeztünk, aztán Khomeini ajatollahon, majd az izraeliekkel létező problémáikon, ő meg kifejtette, hogy az embereknek semmiféle problémája nincs az emberekkel, csak a vezetőknek a vezetőkkel. Ebben éppen meg is egyeztünk, amikor bejött három izraeli arab srác és bekapcsolódott a beszélgetésbe, ők is nagyon vidámak voltak és ők sem utáltak senkit. A perzsa srác meg virtuóz módon beszélt mindenféle nyelven közben. És erre bejött egy tök fekete fickó, akitől kórusban megkérdeztük, hogy honnan való, Hát honnan is lenne, Kanadából. Jéé... és ő is vett egy nagy adag kaját elvitelre, amit ki is tárgyaltunk, és ottragadt köztünk, mégis inkább ott ette meg a dobozból. Hát ilyen kis bulis volt ez a vacsora. A gyros meg nagy is volt, tulajdonképpen finom is, meg olcsó is, de a társaság, na, az meg verhetetlen!
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Teherán Büfé Budapest - Étel/italTeherán Büfé Budapest - Étel/italTeherán Büfé Budapest - Étel/ital
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz