Üzleti ebéd

TG Piccolino Olasz Étterem BudapestTG Piccolino Olasz Étterem Budapest a térképen

Kiváló 2016. novemberben, üzleti partnerrel járt ittÉrtékelt: 2016. december 13.
Cseh partnerekkel látogattam el a Piccolinoba. Tartották nekünk a délidei forgatag ellenére a legnagyobb, előre foglalt helyet (ajánlott a foglalás, sokan vannak!). Több, közismert hírességet lehet a környéken látni, nekünk is volt szerencsénk egyikhez az étteremben. Az ételek választéka jó, a kiszolgálás figyelemre méltó. Kedvesség és odafigyelés jellemezte a személyzetet. A grillezett zöldség köret - előre jelezték dicséretükre szólva -, nem a legjobb, azon van javítani való, én mégis azt kértem (ezért csupán a "jó" minősítés jár).
Összességében ajánlható hely, aki nem romantikázni, hanem egy üzleti étkezésre ugrik be, nem fog csalódni.
Hangulat:Kiváló

TG Piccolino Olasz Étterem további értékelései

2019.07.20üzleti partnerrel
Már-már tartózkodom az értékeléstől egyedüliként (sokkal többször jártam az étteremben mint azokat értékeltem). Már-már azt hiheti a nagyközönség, beépített emberük lehetek, pedig semmi közöm ilyen téren hozzájuk, csak annyi, hogy szeretek oda járni, de nem csak azért, mert a cég közelsége miatt...
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Thermal Hotel Balance Lenti - Senior hétköznapok fürdőbelépővel