ThaiWok Friss Thai Konyha Budapest

étterem
ThaiWok Friss Thai Konyha Budapest
ThaiWok Friss Thai Konyha BudapestThaiWok Friss Thai Konyha Budapest
ThaiWok Friss Thai Konyha BudapestThaiWok Friss Thai Konyha Budapest

Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa - Napi árak
2025.12.24-ig
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
57.750 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

ThaiWok Friss Thai Konyha Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
Átlagos 2016. december 29.egyedül járt itt
A Királyi Pál utca és a Vámház körút sarkához közel eső Thai Wok éttermet már kerülgetem egy ideje, idén májusban alkalmam volt beülni. A választék a megszokott, gondoltam, hogy most elhagyom a biztos Tom Ka Ghai – Tom Yum párost és kipróbálok valami mást, konkrétan Sukee-t. Hát, az igazság az, hogy nem volt meggyőző.
ThaiWok Friss Thai Konyha Budapest - Étlap/itallapThaiWok Friss Thai Konyha Budapest - Étel/italThaiWok Friss Thai Konyha Budapest - Étel/italThaiWok Friss Thai Konyha Budapest - Étel/italThaiWok Friss Thai Konyha Budapest - Étel/italThaiWok Friss Thai Konyha Budapest - BelsőThaiWok Friss Thai Konyha Budapest - Étlap/itallapThaiWok Friss Thai Konyha Budapest - BelsőThaiWok Friss Thai Konyha Budapest - BelsőThaiWok Friss Thai Konyha Budapest - Külső kép