Nehéz valami egyedi jelzőt találni

The Bee's Breakfast & Bar BudapestThe Bee's Breakfast & Bar Budapest a térképen

Átlagos 2019. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. május 4.
Az Opera és a Gozsdu-negyed között kb. félúton, a Stand utcájában egy kevéssé illusztris, de barátságos bisztró. Korábban a hasonszőrű All Day működött itt, talán tulajdonos- vagy üzemeltetőváltás történt, ez lehet az oka a név változásának.
A pult és 2 asztal a földszinten található, további asztalok a galérián. A mostani trendet követő ételek a pultban és a rövud étlapon: szendvicsek, reggeli tojásételek, croissant, sütik, palacsinta.
Az árak a környékbeli bulinegyedhez és a főként külföldi vendégkörhöz igazodóak, a portálon is csak angol feliratokat láttam. A szendvicsek többfélék: bagel, croissant, baguette-be töltve, és lehet grillezve is kérni. A lazacos bagel 1300 Ft felett, így inkább valami pénztárca-barátabbat választottam, egy sonkás-sajtos croissant-t (690 Ft). A kávé elvileg Julius Meinl, legalábbis a több helyen látható logó szerint, de őszintén szólva nem volt valami jó, karcos volt a vége, ami egy jól elkészített JM cappuccino-nál egyáltalán nem jellemző, sokszor ittam már. (550 Ft). Mínusz pont, hogy a kávé és a szendvics mellé nem járt víz, plusz pont, hogy van felszolgálás, nem önkiszolgáló.
A galéria, illetve a felvezető lépcső nagyon instabil, ahogy megmozdulnak az emberek, imbolyog az egész.
Egyébiránt egyáltalán nem rossz hangulatú a hely, de semmi kiemelkedőt nem nyújtott.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
The Bee's Breakfast & Bar Budapest - Külső képThe Bee's Breakfast & Bar Budapest - BelsőThe Bee's Breakfast & Bar Budapest - Étel/italThe Bee's Breakfast & Bar Budapest - Étel/italThe Bee's Breakfast & Bar Budapest - Étel/italThe Bee's Breakfast & Bar Budapest - BelsőThe Bee's Breakfast & Bar Budapest - Belső
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval