Decemberi kutyasüti

The Dog Bakery Budapest BudapestThe Dog Bakery Budapest Budapest a térképen

2022. decemberben járt ittÉrtékelt: 2023. április 7.
Újabb hangsúlyosan kutyabarát kávézó, ezúttal a belvárosi bulinegyedben, a Kertész utcában.
A beltér csinos, modern, trendi, ízlésesen kialakított.
Itt a fő vendégkört a kutyusok jelentik, körülöttük forog minden, nekik kedveskednek olyan különlegességekkel, mint a kutyasör, a Superfood négyábúak számára, kutyasüti, kutyakeksz és ki tudja még, mi minden, míg a kétlábú gazdáik csak amolyan kísérők, de azért őket is szívesen fogadják persze. A kutyák számára továbbá különböző prémium terméket is lehet vásárolni, fonott pihenőhelyeket, pórázt, nyakörvet, játékszereket. A kutyák számára kínált termékek árait nem tudom értékelni, mivel nincs összehasonlítási alapom, viszont a péksütik igencsak drágák. A sima vajas croissant 900 Ft, a csokis párna 1600 Ft. Volt még kétféle cookies keksz 1350 Ft-os darabáron. Friss és jó minőségű volt minden, de a kínálat azért e tekintetben elég szerény, másrészt erősen túlárazott szerintem. Új termékként ajánlották a Gimber Shot-ot, amely egy bio gyömbérkoncentrátum citrommal, gyógynövényekkel és fűszerekkel, amolyan téli erősítőszer.
Decemberben jártam itt, amikor a kávézó adventi díszbe borult, egy csinos karácsonyfát is felállítottak. A kutyusokat itt fotózták ünnepi környezetben, már amelyik hagyta magát és volt olyan jólnevelt, hogy pózoljon a fényképhez.
Most olvastam egy nagyon szimpatikus kezdeményezést, miszerint alkalmanként örökbefogadó napokat tartanak a gazdára váró kutyusok számára.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Gyenge
The Dog Bakery Budapest Budapest - Külső képThe Dog Bakery Budapest Budapest - EgyébThe Dog Bakery Budapest Budapest - EgyébThe Dog Bakery Budapest Budapest - EgyébThe Dog Bakery Budapest Budapest - EgyébThe Dog Bakery Budapest Budapest - EgyébThe Dog Bakery Budapest Budapest - EgyébThe Dog Bakery Budapest Budapest - EgyébThe Dog Bakery Budapest Budapest - EgyébThe Dog Bakery Budapest Budapest - EgyébThe Dog Bakery Budapest Budapest - EgyébThe Dog Bakery Budapest Budapest - EgyébThe Dog Bakery Budapest Budapest - EgyébThe Dog Bakery Budapest Budapest - EgyébThe Dog Bakery Budapest Budapest - EgyébThe Dog Bakery Budapest Budapest - Egyéb

The Dog Bakery Budapest további értékelései

2023.07.04a párjával
Kong az ürességtől, a kevert berendezés nem barátságos, a kutya fekvőhely enyhén szólva koszos, foltos, szerencsére a kutyám nem feküdt bele. A marketink, ötletesség nem volt erőssége a kivitelezőnek. A nagy üvegfelület kihasználatlan, az angol cégjelzés nem mindenki által érthető, nagyon...
Hotel Medián Hajdúnánás - All in one wellness csomag teljes ellátással
All in one wellness csomag teljes ellátással
Hotel Medián Hajdúnánás
79.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval