Amerikai fánk olvasás közben

The Donut Library - Pozsonyi út BudapestThe Donut Library - Pozsonyi út Budapest a térképen

2014. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2014. augusztus 10.
Amerikás hangulatú és dizájnú hely, csak fánkokat lehet kapni, de abból nagyon sokfélét, valamint a fánkhoz italt (üdítő, kávé, tea). 2 nagy csoportba sorolhatóak a fánkok, az üres közepű (gyűrű alakú) és a tömör, aminek a belsejében valamilyen töltelék, krém van. Én egy narancsosat választottam, amin kívül csokimáz és kandírozott narancshéj volt, belül pedig narancskrém.
Az elnevezések, fantázianevek mind külföldiek, szerintem ez nem túl szerencsés, praktikusabb lenne inkább magyarul kiírni, melyik milyen, bár a kedves kiszolgáló hölgy mindegyiket lelkesen "bemutatta". Vannak alkoholos krémmel töltöttek is.
A dizájn letisztult, minimalista, csak pár asztal van, és persze a polcokon a könyvek sorakoznak, angol és magyar nyelvűek is, leginkább regények, hiszen ez egy könyvtár is egyben.
A fánkok 290 Ft-os egységáron kaphatóak, átlagos méretűek.
Több mint 1 éve nyitottak, és a közeljövőben terveznek nyitni egy újabb egységet a Móricz Zs. körtér közelében.
Kellemes, belassulós hely, ahol egy kicsit megáll az élet, nincs miért rohanni.
The Donut Library - Pozsonyi út Budapest - BelsőThe Donut Library - Pozsonyi út Budapest - Külső képThe Donut Library - Pozsonyi út Budapest - BelsőThe Donut Library - Pozsonyi út Budapest - Étel/italThe Donut Library - Pozsonyi út Budapest - EgyébThe Donut Library - Pozsonyi út Budapest - Étel/italThe Donut Library - Pozsonyi út Budapest - Étel/italThe Donut Library - Pozsonyi út Budapest - Étel/italThe Donut Library - Pozsonyi út Budapest - Étel/italThe Donut Library - Pozsonyi út Budapest - BelsőThe Donut Library - Pozsonyi út Budapest - Étel/italThe Donut Library - Pozsonyi út Budapest - Étel/italThe Donut Library - Pozsonyi út Budapest - Külső képThe Donut Library - Pozsonyi út Budapest - Külső képThe Donut Library - Pozsonyi út Budapest - BelsőThe Donut Library - Pozsonyi út Budapest - BelsőThe Donut Library - Pozsonyi út Budapest - BelsőThe Donut Library - Pozsonyi út Budapest - Étel/italThe Donut Library - Pozsonyi út Budapest - Étel/italThe Donut Library - Pozsonyi út Budapest - Étel/ital

The Donut Library - Pozsonyi út további értékelései

2015.12.05családjával
Duna partnál van ez a fánkos maga a hely szép kialakitásu amerikaias. A fánkok finomak nem gyér a kinálat és több finomság. Sűrün látogatjuk. Bár a fánk kicsit drága 400 ft/db
2014.08.07a párjával
Budapesten számomra az egyetlen ismert igazi fánkos hely. 24 féle fánk közül lehet választani, itt mindenki talál ízlésének megfelelőt. Van töltött és lyukas is, mindegyik nagyon jól néz ki, de szerintem a töltöttek sokkal finomabbak. Az ár szerintem reális. A kiszolgálás kicsit lassú, pláne,...
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa