Jobbacska kocsma a "vigalmi negyedben"

The Slang Pub BudapestThe Slang Pub Budapest a térképen

2016. januárban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. január 16.
Mire a Slang pubba értünk, már elmúlt 11, a belső atmoszféra is elég nagy volt már bennünk. Megelégedtünk egy-egy pohár sörrel (Pilsner Urquell és HB búza), ami azt illeti, nem is nagyon volt miből választani. Legalábbis, ami a sört illeti. A pálinkák kifejezetten jók, a gyulai pálinkamanufaktúra és a békéscsabai Árpád is élvonalbeli főzde. Nem tudom adnak-e 2 centet a négy centiliter 790-1190 ft között van, ami nem vészes a prémium pálinkák esetében. Borlapot nem kértünk, a borokat nem írták fel az itallapra.
Kínálnak rokonszenves sör- és borkorcsolyákat, de nem voltunk még éhesek, bár attól tartok, hogy 11 után már amúgy sem lett volna konyha.
Azt azért érdemesnek tartom megemlíteni, hogy a népszerű pub-foodon (hamburger, cézár, brownie) és magyar klasszikusokon (gulyásleves, cigánypecsenye) kívül tartanak olyan ritkább ételeket is, mint a velős pirítós. A csirkeszárnyból van enyhén csípős és nagyon csípős, ezutóbbit egyszer ki kellene próbálni.
Jól szól a söröshordóval lapított csirkemell is, amiben azt is értékeljük, hogy nem klopfolják, annál nagyobb gyalázat ugyanis nem történhet a hússal, mint hogy a szakács saját kezével verje ki belőle a benntartandó nedveket.
A beltér akár hangulatosnak is mondható, vannak megnyerő dizájnelemek.
A kiszolgálás jó, az árak barátságosak.
The Slang Pub Budapest - EgyébThe Slang Pub Budapest - Étlap/itallapThe Slang Pub Budapest - Étlap/itallap

The Slang Pub további értékelései

2019.07.19kollégákkal
A pincér, akinél külön-külön bemondtuk a fogyasztásunkat, az előttem fizető asztaltársam limonádéját nekem blokkolta. A blokkot összegyűrte, külön kérésre mutatta csak meg, mert sokalltam az összeget. Ekkor derült ki, hogy "nekem lett felütve" a limonádé, szó szerint így. Mintha nem ő csinálta...
Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa