Gábor10: Egyszerűen nagyon finom ételeik vannak érdemes kipróbálni! - Theo Papa Konyhája Budapest

Theo Papa Konyhája Budapest értékelése

Egyszerűen nagyon finom ételeik vannak érdemes kipróbálni!

2021. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. március 28.
Itt elcsodálkoztam a sok negatív kommenttől.
Szerencse, hogy később olvastam mint rendeltem, így lett alkalmam egy igazán jó házhozszállító éttermet találni.
Az tény néha várni kell, de időben leadom a rendelésem és a probléma küszöbölve!
A kijárási tilalom miatt az sem utolsó ha nincs otthon sör azt is lehet rendelni. :)

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló

Szeretnéd követni Gábor10 felhasználót?    Igen

1117 Budapest
Budafoki út 62-64.

2021. március 22.
Rendkívül régi motorosok már a kiszállító cégek közt. Már akkor nagy név volt mikor még csak a DP és az IT [moderálva - a szerk.] létezett. Néha napon szoktam tőlük rendelni. Alapjáraton kifejezetten borsos árúak de a sok és igen gyakori akciók ezt feledtetik és kompenzálják. Egy ideje ingyenes a...

2020. augusztus 11.
A rendelt palacsinta romlott volt, a pizzán a lilahagyma szinte nyers, a bolognai pizza tésztája nyúlós volt. Nagy csalódás, innen mégegyszer nem rendelnek.

2020. augusztus 8.
Budapest legjobb helye! Minden kifogástalan volt! Bátran ajánlom mindenkinek! Budapest legrégebbi és legmegbízthatóbb házhozszállítós cége! Az 1-et fizet kettőt kap pizza és tortilla akciók is tökéltesek! mindig innen rendelünk házibuliba vagy ha egy jo kis meccset akarunk megnézni a...