Theo Papa Konyhája Budapest

1117 Budapest, Budafoki út 62-64.

Theo Papa Konyhája Budapest a térképen

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Theo Papa Konyhája Budapest vélemények

2021. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. március 28.
Itt elcsodálkoztam a sok negatív kommenttől.
Szerencse, hogy később olvastam mint rendeltem, így lett alkalmam egy igazán jó házhozszállító éttermet találni.
Az tény néha várni kell, de időben leadom a rendelésem és a probléma küszöbölve!
A kijárási tilalom miatt az sem utolsó ha nincs otthon sör azt is lehet rendelni. :)

Speedy94 Dagi  TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2021. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. március 22.
Rendkívül régi motorosok már a kiszállító cégek közt. Már akkor nagy név volt mikor még csak a DP és az IT [moderálva - a szerk. ] létezett. Néha napon szoktam tőlük rendelni. Alapjáraton kifejezetten borsos árúak de a sok és igen gyakori akciók ezt feledtetik és kompenzálják. Egy ideje ingyenes a kiszolgálás. És akár éjjel is házhoz jönnek.

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A rendelt palacsinta romlott volt, a pizzán a lilahagyma szinte nyers, a bolognai pizza tésztája nyúlós volt. Nagy csalódás, innen mégegyszer nem rendelnek.

2020. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 8.
Budapest legjobb helye! Minden kifogástalan volt!
Bátran ajánlom mindenkinek! Budapest legrégebbi és legmegbízthatóbb házhozszállítós cége! Az 1-et fizet kettőt kap pizza és tortilla akciók is tökéltesek! mindig innen rendelünk házibuliba vagy ha egy jo kis meccset akarunk megnézni a barátaimmal. a bőségtáljaik is kifogástalanok. nagyon szeretem

2020. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. július 17. - 3 látogató hasznosnak vélte
3,5 órát kellett várni a jéghideg pizzára. Panasszal éltem. Felhívtak és kioktattak, hogy ennyi pénzért mit várok és az ilyen olcsójánosok miatt kell ilyen olcsón adniuk a pizzát. Miután a honlapjukon ezt szóvá tettem, ismét hívtak, és konkrétan elküldtek a k. anyámba és megfenyegettek, hogy eljönnek a címemre és majd akkor legyen nagy a szám [moderálva - a szerk.

2020. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kritikán aluli a rendelés, 60-70 percet írnak, az inkább 3 órához közelít. A legszánalmasabb a drága kiszállítási díj ellenére is 3x annyi ideig tart kihozni, mint amit eredetielg írnak. (HA KIHOZZÁK, lehet, hogy önkényesen törlik a nélkül, hogy szólnának). Mellesleg a 60-70 perc alapból se kevés. . .

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
NPn keresztül rendeltem, életemben először nem néztem utána egy helynek ahonnan ételt rendelek. Hiba volt. A felvitt 55-69 perces kiszállítást 130 perc alatt sikerült is abszolválni, mikor a nyilván túliskolázott futárnak jeleztem, hogy " tudom nem feltétlen a te hibád, de ha van lehetőség toljátok ki a várakozási időt, és akkor az ember nem innen rendel ha 1 órán belül szeretne enni"; válasz : "hát nem a szomszédban vagyunk".

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
2,5 óra várakozás után sem kaptam meg az ételem. 10x próbáltam elérni az éttermet telefonon, sikertelenül, majd Facebook üzenetben nagy nehezen válaszoltak, felháborító stílusban és mikor szerettem volna lemondani a rendelést és visszakérni a pénzem, közölték, hogy nem lehet, benne van az ÁSZF-ben. SENKINEK NEM AJÁNLOM, HOGY VALAHA IS INNEN RENDELJEN!

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Minőségi alapanyagok és finom ízek! Mindenkinek bátran ajánlom! Futárok kedvesek. Sajnos a csúszást bele kell kalkulálni, mert le van zárva az egész város, óriási dugó van! ! ! Több hozzászólásnál olvastam, hogy ezt nehezményezik, megértem őket, de gondoljanak a futár helyébe is, hogy hogy menjen, ha dugó van? nem hiszem, hogy ő maga gyorsabb lenne, ha nincs merre menni.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egyszerűen szőrnyű 2es fel orat vartam az etelre amit megrendeltem es miutan kihoztak egy undoritoan b.nko fiatalember futar hozta ki..
Senki ne rendeljen innen mert ez a hely szőrnyű!!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.680,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.616 - 30.464,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2022.11.30.
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 16.076,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kávé és tea fogyasztással
2021.12.22. - 2021.12.27.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.551,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Libra Hotel
Veresegyház
2021.04.19. - 2022.04.19.
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.234 - 34.465,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.12.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Szabadtéri Élménystrand, Fedett Fürdőnk, és Vitál Központ használattal, kedvezményekkel, parkolással
2021.06.14. - 2021.08.31.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2 nap/1 éjszaka 20.095 - 54.168,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2022.12.20.
City Hotel Unió
2 nap/1 éjszaka 13.105 - 35.821,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.13. - 2022.12.18.
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éttermi kedvezménnyel, parkolással,
2021.06.14. - 2021.09.05.
Termál Hotel Vesta
Tápiószecső
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 29.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, parkolással, horgásztó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.13. - 2022.02.27.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Theo Papa Konyhája BudapestX