A biztos indiai spot

Tinu's Indiai Gyorsétterem BudapestTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest a térképen

Kiváló 2024. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. február 24.
Érdekes módon az egyetlen előző értékelést is én írtam erről a tradicionális indiai kifőzdéről, ehhez képest én még nem tudtam úgy idejönni hétköznap ebédidőben, hogy ne kint állt volna a sor. Legutóbb is így történt, 12 óra körül (11:30-kor nyitnak) a bejárat előtt az utcán 6. emberként álltam be a sorba, Amikor pár percnyi várakozás után már sikerült az ajtón belülre jutni, akkor pedig még 8-an voltak előttem a sorban. Nos, ilyen valóban népszerű hely a Tinu, és ez már évek óta változatlan.
A képlet egyszerű: fix étlappal dolgoznak.
van kétféle leves: paradicsom és lencse (400 Ft), 5 féle előétel: samosa, csirkés, sajtos és zöldséges pakora, papardam (300-700 Ft), 6 féle csirkés, szószos főétel (1350 Ft), 2 féle bárányhúsos főétel (2250 Ft), Tandoori csirke, reshmi kebab, 6 féle vega főétel: spenót, sajt, lencse, zöldség curry (1250-2000 Ft), 3 féle rizs (400-700 Ft), 2 desszert, lassi italok (400 Ft), Roti és Naan kenyerek (350-700 Ft). A kenyereket frissen sütik és az előételeket is, a szószos főételek, levesek, köretek készen vannak a pultban. Mindig gondosan szólnak, ha az étel csípős.
Lehet két fél főételt is kérni az ebédnél. Ezúttal helyben ettem sárga basmati rizst, Chicken Kormát (kókuszos, paradicsomos szószban), Chicken Curry-t, valamint egy pohár mangó lassit. Mindezért 2450 Ft-ot fizettem.
A szakács, ahogy írtam korábban, indiai és ez a saját vállalkozása, korábban neves helyi indiai éttermekben dolgozott. A pultban két magyar hölgy szolgált ki.
A beltér egyszerű, műanyag tálcás megoldás, és összesen 5 db asztal van. Egy kicsit zavaró, hogy a nyakunkban, felettünk áll a sor.
Nálam ez a hely továbbra is a kedvencek között van, amely sosem okozott csalódást. Nagyon szeretem!
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Tinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - BelsőTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - Étel/italTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - Étel/italTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - Étel/italTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - Étel/italTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - Étel/italTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - BelsőTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - BelsőTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - BelsőTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - BelsőTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - BelsőTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - BelsőTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - BelsőTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - BelsőTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - BelsőTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - BelsőTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - Étel/italTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - BelsőTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - Étel/italTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - Étel/italTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - BelsőTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - Étlap/itallapTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - Étlap/itallapTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - BelsőTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - BelsőTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - BelsőTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - Étel/italTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - Étel/italTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - Étel/italTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - Étel/italTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - Külső képTinu's Indiai Gyorsétterem Budapest - Belső

Tinu's Indiai Gyorsétterem további értékelései

2020.09.02gyerekekkel
Egyszerű kivitelű, tipikus indiai kifőzde a Tinu, amely a Lehel Piac vonalában található a Lehel és a Bulcsú utca sarkán. Bejárat a Bulcsú utca felől. A Delhiből származó tulajdonossal magyarul is jól el tudtunk beszélgetni, nem is csoda, mivel már jó pár éve Magyarországon él. Először a...
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat