Toronymagasan a legjobb a hagyományos, még a Kádár-korból átörökölt borozók közül

Tokaji Borozó BudapestTokaji Borozó Budapest a térképen

2016. januárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. január 15.
A Tokaji borozó, ha nem is volt törzshelyünk még a kilencvenes évek elején, de elég gyakran meglátogatott egységünk volt. Iható bort kapott itt az ember elérhető áron, a beltér nagyon barátságos, hangulatos, faburkolat borítja az egész belső teret.
A kiszolgálás közmondásosan rossz volt, valami hihetetlen dolog, hogy ugyanaz az akkor még fiatal nő miként tudott megmaradni ott és mindig undok lenni. Még mindig ott dolgozik, most is láttam, szerencsére nem ő szolgált ki minket.
Erénye ennek a helynek, hogy vannak érdemi borkorcsolyái, a fasírt és a prósza is nagyon finom volt mindig, zsíros kenyeret rég ettem náluk, nem tudom megmondani, hogy mennyire friss a kenyér.
Mi a belső teremben foglaltunk helyet, kértünk egy deci pezsgőt, félszáraz oroszt adnak ami kissé kiábrándító, valamint egy deci száraz tokaji bort.
Jól éreztük magunkat, igazi nosztalgikus élmény volt.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Kiváló
Tokaji Borozó Budapest - Étlap/itallapTokaji Borozó Budapest - Külső képTokaji Borozó Budapest - Külső képTokaji Borozó Budapest - Külső képTokaji Borozó Budapest - Étel/italTokaji Borozó Budapest - EgyébTokaji Borozó Budapest - Étlap/itallapTokaji Borozó Budapest - BelsőTokaji Borozó Budapest - BelsőTokaji Borozó Budapest - Belső

Tokaji Borozó további értékelései

2021.06.20barátokkal
Kétgenerációs családi vállalkozás a Jászai Mari tér közelében, amely Erdőbényei Borozóként is ismert. A jelenlegi pultos immár középkorú főnökasszony már diáklányként is bedolgozott itt, akkor még édesanyja vitte a borozót, majd tőle vette át a stafétabotot. A Tokaj-Hegyaljai borvidék boraira...
Palace Hotel Hévíz - Pezsgő tavasz Hévízen
Pezsgő tavasz Hévízen