Tong De He Kínai Gyorsétterem Budapest

Hotel Freya Zalakaros
Aurora Hotel Miskolctapolca - Aurora napok
Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok

Tong De He Kínai Gyorsétterem Budapest vélemények

2082
Átlagos 2022. október 6.egyedül járt itt
Tegnap nem találtam nyitva valamit a Bartók Béla úton, aztán sebaj, majd adok én nektek kínait, betértem ide, Megint. Párszor már voltam itt, de valójában sem rossz, sem jó élményt nem hagyott bennem, és ez a szokása most sem változott. Nehezen és bájosan érthetetlenül beszélő, szokásos kínai asszony a lakótelepi típusú kínaiban kérdi: elvitelre, ittfogyasztás?
Tong De He Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőTong De He Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőTong De He Kínai Gyorsétterem Budapest - EgyébTong De He Kínai Gyorsétterem Budapest - Külső képTong De He Kínai Gyorsétterem Budapest - Étel/italTong De He Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőTong De He Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőTong De He Kínai Gyorsétterem Budapest - Étlap/itallapTong De He Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőTong De He Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőTong De He Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőTong De He Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőTong De He Kínai Gyorsétterem Budapest - Étel/italTong De He Kínai Gyorsétterem Budapest - BelsőTong De He Kínai Gyorsétterem Budapest - Külső képTong De He Kínai Gyorsétterem Budapest - Külső képTong De He Kínai Gyorsétterem Budapest - Külső kép
2082
Átlagos 2018. június 15.egyedül járt itt
Voltam már itt, de valahogy elmaradt az értékelés, vagy mi. Hát ma is meglátogattam. Nem jársz sokkal jobban vagy rosszabbul itt sem, mint hasonló kínai gyorsbüfében. A kiszolgálás kedves, az egyik hölgy jobban ért magyarul, mint a másik, de kiegészítik egymást, a környék lakossága meg simán az élete részévé tette a hajdani könyvesbolt helyén működő kis kínai éttermet.