Mindenféle gyorskaják

Tréfli Gyros BudapestTréfli Gyros Budapest a térképen

Átlagos 2019. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. október 22.
Kis gyorsétterem-büfé a Dob utcában az árkádok alatt. Bevallom, a "tréfli" szó eddig nem szerepelt a szótáramban, így utánanéztem a jelentésének, és ezek után nem pontosan értem a névválasztást, bár azt is láttam a világhálón, hogy az egyik neves hazai borászunknak is van egy ugyanilyen nevű cuvée bora.
Tipikus gyorsételeket lehet elsősorban kapni: gyrost tálban vagy pitában, hamburgert, sajtburgert, tortillát, sült krumplit. Én egy hotdogot kértem, amit amerikai módon pirított hagymával kaptam (440 Ft), majd desszertként egy kakaós palacsintát (300 Ft). Vannak még magyaros fogások is, babgulyás és lángos is készül.
Rendelés és fizetés a pultnál gyorsan lezajlott, majd pár perc múlva már el is készült az étel. Az árkádok alatt a kinti részben vannak asztalok, összességében resti jellegű a hely. Az asztalok nincsenek letakarítva, nem is tiszták.
Árban a környéken az olcsó helyek közé tartozik.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Gyenge
Tréfli Gyros Budapest - Étlap/itallapTréfli Gyros Budapest - Étlap/itallapTréfli Gyros Budapest - Étlap/itallapTréfli Gyros Budapest - BelsőTréfli Gyros Budapest - Étel/italTréfli Gyros Budapest - Étel/italTréfli Gyros Budapest - Étel/italTréfli Gyros Budapest - Külső képTréfli Gyros Budapest - BelsőTréfli Gyros Budapest - Külső kép
Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
Nyugdíjas ár félpanzióval