TRIO Pizza - Déli Pályaudvar Budapest

2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

TRIO Pizza - Déli Pályaudvar Budapest vélemények

Szörnyű 2019. május 2.egyedül járt itt
Sajnos átvernek a pénz visszaadásakor! Nem ajánlom senkinek! Sok ötszázast az vissza a kiszolgáló, mondván csak aprója van, és olyan ügyesen számolja le, hogy nem veszed észre, hogy kevesebbet ad vissza! Ez előfordult már több ismerősömmel is ezen a helyen, de eleinte nem hittem el, csak amikor már a saját bőrömön tapasztaltam.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
2016. december 29.egyedül járt itt
A Trio pizzáról alapvetően jó véleményem van, a Nyugatinál vásárolt szelet kifejezetten jó volt friss, ízletes, persze lehet mondani, hogy egyszerű alapanyagok stb, de hát nem is akar ez lenni az év pizzája az ára is nagyon baráti.
TRIO Pizza - Déli Pályaudvar Budapest - Külső képTRIO Pizza - Déli Pályaudvar Budapest - Étel/italTRIO Pizza - Déli Pályaudvar Budapest - Külső kép