Vegyes érzések

Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest a térképen

Átlagos 2019. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2019. szeptember 6.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Először is szeretem a Trófea éttermeket ezt nem árt tudni..azonban ez a hely választékban alul múlja mondjuk a Visegrád utcait, grill ételek közt pl hal csak egy féle van. A szusi válogatás ugyan jó de talán ez az egyetlen előnye a helynek.
A személyzetet illetően a pincérrel nem volt baj, ellenben azzal a hölggyel aki az édesség pultnál paraszt mód beszólt a menyasszonyomnak hogy ne úgy vegyen a somlóiból ahogy vett ( a somlói eleje tiszta káosz volt összeturkálta valaki ezért a párom nem az elejét szedte ki a tányérjára), persze a párom normálisan reagált mire a nő újból megjegyzést tett ezúttal a párom súlyára , nem hiszem hogy bármi joga lett volna hozzá. A párom figyelmen kivül hagyta a dolgot, de mégis milyen dolog már ez???
A gyümölcsökkel és a desszertekkel én nem voltam kibékülve leszámitva a somlóit és az oroszkrém tortát az összes szörnyű izű volt, a gyümölcs pedig ehetetlen.
Vég következtetés nem ez lesz a kedvenc helyem.
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Átlagos

Trófea Grill Étterem - Újbuda további értékelései

2023.01.19a párjával
Ma megint Trófea házhozrendelést találtunk ki, szóval, ezért korlátozódik a tapasztalat csupán a lehetséges opciókra. Megrendelés tegnap történt, negyedórás beállítással ma, kora délutánra. Fizetés előre átutalva. Bablevest találtam ki magamnak, azután rántott csirkemájat majonézes burgonyával....
2022.08.14barátokkal
Július közepén itt tartottam a névnapomat.Először jártunk ebben az étteremben de nagyon tetszett minden. Azóta már voltunk megint egy alkalommal ami nagyon jól sikerült. A kiszolgálás remek, és az ételek is nagyon finomak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
2021.10.23a párjával
Mindenkinek csak ajánlani tudom, ízletes, bőséges ételek és desszertek. A pincérek udvariasak , kedvesek. Születésnapkor meglepetés torta.
Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat