Ferenc57: Allergiások kerüljék!!!!!!!! - Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Allergiások kerüljék!!!!!!!!

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 6. - 6 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Régi barátunk többször mondta, hogy régen ez milyen jó hely volt, egyszer ki kéne újra próbálni, így aztán most, hogy arra jártam be is ültünk a barátnőmmel.
A helységbe lépve megcsapott a nem túl kellemes emlékeket idéző vendéglátós sütés szag. Akkor még nem tudtam, hogy pont az ilyesmivel lesz a baj.
Barátnőm heves halfehérje allergiától szenved, a legkisebb elfogyasztott mennyiség is panaszokat okoz nála.
Grillezett ételeket fogyasztottunk, hamar az asztalra is került - és ugyan nem volt ehetetlen, de semmi világra szóló.
Barátnőm már hazafelé menet rosszullétre panaszkodott. Hamar rettenetes állapotba került, az ügyeleten végződött az este, hogy a beduzzadt nyelőcsövét kezeljék.
Nem tudom biztosan, de alig tartom elképzelhetőnek, hogy úgy lehessen ételt készíteni, pláne egy ilyen nívósnak kikiáltott helyen, hogy kétféle húst ugyanott, a két fogás készítése között le nem tisztított felületen sütnek.
Egy darabig biztos nem megyünk ezek után semmilyen étterembe.

Ennyire tetszett: Szörnyű
Tisztaság: Szörnyű

Szeretnéd követni Ferenc57 felhasználót?    Igen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest
Erzsébet királyné útja 5.

2020. február 27.
Ízletes ebédet fogyasztottunk el a Valentin napi hétvégén, isteni kedvenc pezsgőmmel, és brutálisan sok süteménnyel. A felszolgálás első osztályú volt, a választék ötcsillagos! Alig győztem választani a sok finomság között. A felszolgáló előttünk bontotta az italokat (végre ilyen is van)....

2019. október 18.
A családommal anyósom 70. szülinapját ünnepeltük itt. Mi már többször jártunk ebben a Trófeában (családdal, munkatársakkal). Előre bejelentkeztünk. Legalább 10 család valamelyik tagjának itt tartották a szülinapját egyidejűleg. Volt köztük 1 éves, 77 éves és kerek évfordulósok. Bőséges és finom...

2019. szeptember 27.
A sokadik szuletesnapomat unnepeltuk, csaladommmal unokaimmal es oreg baratnoimmel, Nagyon elegedettek voltunk a valasztekkal, A pincerek is nagyon segitokeszek voltak, ha italt v egyebet kertunk.. Mar maskor is itt unnepeltunk ujra visszaterunk, mert jo volt itt az...