Árpád bratyó: Az agresszív griil pultos - Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Az agresszív griil pultos

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 5. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Évek óta a névnapomat a zuglói TRÓFEA étteremben ünnepeljük a barátaimmal. Ami a korábbiakban mindig jól sikerült. Visszatérő vendégek név- ill. születésnapjára az étterem kedvezményt biztosít. (3-at fizet, 4-et kap)
Sajnos az utolsó alkalom eltért a megszokottól.

A számla rendezésekor kértem a felszolgálótól még 1 pohár sört, amit nem kaptam meg. Ezért kifelé menet a sörcsapolónál ismételten megkíséreltem megkapni azt.
Ekkor váratlan dolog történt. Az éppen arra járó grill pultos kolléga felszólított, hogy azonnal menjek ki, különben "véletlenül” le fog önteni a nála lévő forró zsíros lével. Mondtam neki, hogy semmi akadálya ha végre megkapom a
söröm. Erre a kolléga fenyegetően megismételte, ha nem megyek
ki, akkor „véletlenül” le fog önteni.

Felháborító agresszív reakciója kapcsán jeleztem, ha tényleg megteszi, akkor fel fogom jelenteni. Ezek után a béke érdekében kimentem és vártam a söröm.
Az agresszív kolléga még most sem hagyta abba. Hangosan ecsetelni kezdte hogy ittas vagyok. (3 tanúm van rá hogy alaptalanul)

A sört végül az egyik felszolgálótól megkaptam, aki megpróbálta csitítani az agresszív kollégát.

Visszagondolva boldog vagyok, hogy nem fajultak még komolyabbra a dolgok. Sajnálom hogy az egyik alkalmazottjuk kezdetben agresszív, majd megalázóvá váló viselkedése tönkretette az esténket.

Ennyire tetszett: Átlagos
Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Gyenge
Hangulat: Gyenge

Szeretnéd követni Árpád bratyó felhasználót?    Igen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest
Erzsébet királyné útja 5.

2019. május 11.
Sok jót hallottam a helyről, ezért annsk ellenére, hogy az ilyen jellegű helyeket nem szeretem, elhatároztam, hogy kipróbálom. Sajnos az eredmény sldojan továbbra sen lett a kedvencem. Drága ételek, a svéd asztalos megoldás miatt a minőség sem nekdm megfelelő. A húsok szárazak, hiányoznak a...

2019. március 21.
Nyugdíjas búcsúztatón voltunk itt... Nagyon kedves volt a személyzet! Finom ételek és italok italok voltak!

2019. március 20.
2019.03.12-én tartottam az ètteremben a nyúgdijas bulimat amely azt hiszem nekem ès a kollegàimnak is sokàig emlèkezetes lesz.Nagyon jól sikerült jó volt a kaja ès a szemèlyzet is remekül àllt helyt. Ez egy nagyon remek vàlasztàs volt erre az...