Bia 22: Rasszizmus felsőfokon - Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Rasszizmus felsőfokon

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
A mai napon jártunk a zuglói Trófeában anyukámmal és apukámmal először és utoljára. Ahogy beléptünk az étterembe egy szőke hajú hölgy közölte velünk már az AJTÓBAN!!!! a fogyasztás árát
(biztos nem nézte ki belőlünk, hogy ki tudjuk fizetni....kérdem én ez normális, hogy az ember belép egy étterembe, ahol már az első mp-től fogva lerohanják az ajtóban azzal, hogy 5900 ft/fő ès kérdően néznek az emberre, hogy biztos itt szeretne fogyasztani??? MERT SZERINTEM NEM! )

Ezt követően apukám háromszori kérésére adott csak asztalt. Jelzem 5 órakor voltunk ott, és alig voltak az étteremben. A kiszolgálásról: hagy maga után némi mondanivalót, az üdítőnket lecsapták az asztalra és még annyit sem mondtak, hogy egészségére!!!
Vendéglátóipar szégyenei!
Azért mert barnább a bőre az embernek, még nem kellene lekezelően és lenézően megnyilvánulni, hiszen mi is ugyanannyít fizetünk mint a többi fogyasztó!

Felháborító!

Soha többet zuglói Trófea!

Ennyire tetszett: Szörnyű
Kiszolgálás: Szörnyű
Hangulat: Szörnyű

Szeretnéd követni Bia 22 felhasználót?    Igen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest
Erzsébet királyné útja 5.

2019. május 11.
Sok jót hallottam a helyről, ezért annsk ellenére, hogy az ilyen jellegű helyeket nem szeretem, elhatároztam, hogy kipróbálom. Sajnos az eredmény sldojan továbbra sen lett a kedvencem. Drága ételek, a svéd asztalos megoldás miatt a minőség sem nekdm megfelelő. A húsok szárazak, hiányoznak a...

2019. április 5.
Évek óta a névnapomat a zuglói TRÓFEA étteremben ünnepeljük a barátaimmal. Ami a korábbiakban mindig jól sikerült. Visszatérő vendégek név- ill. születésnapjára az étterem kedvezményt biztosít. (3-at fizet, 4-et kap) Sajnos az utolsó alkalom eltért a megszokottól. A számla rendezésekor kértem...

2019. március 21.
Nyugdíjas búcsúztatón voltunk itt... Nagyon kedves volt a személyzet! Finom ételek és italok italok voltak!