Tróger Gasztró Bisztró Budapest

Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.17-ig
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Tróger Gasztró Bisztró Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
Kiváló 2017. március 27.családjával járt itt
Nem nagy hely. Kb. akkora, mint a közeli kávézó, csak itt teltház közeli állapot van a kávézó meg pang az ürességtől. Figyelmes és gyors a kiszolgálás. Szimpatikus adagokat szolgáltak fel, de mi most csak kulturáltan söröztük-boroztunk. Az italokat kellemes hőfokon és jó minőségben kaptunk. Érdekes megoldás, a pult feletti itallap.
Tróger Gasztró Bisztró Budapest - Étlap/itallapTróger Gasztró Bisztró Budapest - BelsőTróger Gasztró Bisztró Budapest - BelsőTróger Gasztró Bisztró Budapest - BelsőTróger Gasztró Bisztró Budapest - EgyébTróger Gasztró Bisztró Budapest - Étel/italTróger Gasztró Bisztró Budapest - EgyébTróger Gasztró Bisztró Budapest - EgyébTróger Gasztró Bisztró Budapest - Külső képTróger Gasztró Bisztró Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2015. június 15.egyedül járt itt
A Lázár utca és a Bajcsy köz sarkán, az Arany János metrómegállótól 1 percre található ez a közelmúltban nyílt gasztro-bisztró. Mosantság a gasztró-bisztrók korát éljük, ez a trend Budapest belvárosában. . . A hely hangulatos, kicsit múlt századot idéző, de mégis modernkori, színekben a sötétbarna és a fehér dominál.
Tróger Gasztró Bisztró Budapest - Külső képTróger Gasztró Bisztró Budapest - Külső képTróger Gasztró Bisztró Budapest - Külső képTróger Gasztró Bisztró Budapest - BelsőTróger Gasztró Bisztró Budapest - Étel/italTróger Gasztró Bisztró Budapest - Étel/italTróger Gasztró Bisztró Budapest - BelsőTróger Gasztró Bisztró Budapest - BelsőTróger Gasztró Bisztró Budapest - Étlap/itallapTróger Gasztró Bisztró Budapest - BelsőTróger Gasztró Bisztró Budapest - Étlap/itallapTróger Gasztró Bisztró Budapest - Külső képTróger Gasztró Bisztró Budapest - Külső kép