Epernek látszó műfagyi

Tu-Ri Cukrászda BudapestTu-Ri Cukrászda Budapest a térképen

Gyenge 2019. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. szeptember 22.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Átlagos, semmilyen különlegességet nem nyújtó cukrászda és fagyizó a Flórián tér közelében, 10 emeletes panelsorház aljában kialakítva.
A névválasztást nem értem, talán a tulajdonosok nevének kezdőbetűire utalhat (Tudorka és Rita?), minden esetre nekem egyből a turkáló ugrott be, amelyeket szintén szoktak így a házak aljában is üzemeltetni.
Érdekesség még, hogy pár méterrel a Flórián tér felé ugyanennek a panelháznak az aljában van egy másik fagyizó is, igaz, az kisebb, nincs belső vendégtere, és ott süti nem nagyon akad, minden esetre a fagyi terén konkurenciának tűnik. Már csak azért is, mert ott valahogy sokkal többen vásárolták a fagyit.
A sütikről nem tudok nyilatkozni, a fagyi felejthető, az albán vonalbelinek tűnik, ha nem az, akkor csak egyszerűen nem jó. Műízű, gyümölcsöt nem látott az eper. Olcsó ostyatölcsér.
(Amikor más alkalommal visszamentem fotón dokumentálni, éppen nem voltak nyitva.)
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Tu-Ri Cukrászda Budapest - Külső képTu-Ri Cukrászda Budapest - Külső képTu-Ri Cukrászda Budapest - Étel/ital
Portobello Hotel Esztergom - Senior kedvezmény 60+
Senior kedvezmény 60+